ßiR uMuT AT tArlAmA ßeNDe d0ğAn qÜnEşlE Ne$eNeLiP şArkImI SöYleYeYiMßiR uMuT AT tArlAmA ßeNDe d0ğAn qÜnEşlE Ne$eNeLiP şArkImI SöYleYeYiM...
Halİm yAlIn s0n sİrEnİ bNm İçİn çALın rEsMiNi çEkMeLiSiN hEr aNıN kAnIdI oLmaLı fErYaDıN ßeNi bUrdAn aLın cAnIm SıkKın! ! !
y@r!m! @lıp y@nı ucuma bır@kın; k@lß!m y@rım...
f€r! k@çmı$ !k! gÖz b!rB!r!N€ s@rıLmIş !kİ tİTr€k Dud@kt@N iß@rEt SuRaTıM y@rDıM ÇaĞıR kUrTaRıR ElBeT BiRiLeRi..
t@H@mMüLsÜzÜm...DiNdİRiR @cıMı £L߀T bİr M£L€k! ! !
ߣni $€vm€K iÇiN PRoqLAnmA beni sewmek için programlanma devrelerini yakarım şu an bilimsel aşığım bir kişi hariç herkese şaşığım...
acımasızca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yalnızlıklarımız...
dudaklarım kilitli hoşçakal bugün sende yolcusun dünlerimde sorgusun ve 24 lük yorgunsun gitte dinlen gidenlerle yarınım kapıda bekliyor ve son veda zamanı
aynalarda buğulu yüzünü göremes oldum ve iyimserlik matemimde sarıgül tuttum hayallerim yok oldu koyduğum yerde yoktu hiç biri...
tepelemesine çık sago omzuna yüklen kır kalbini ver eline...
unutma kurşun hergülümsediğinde bir kap ağlatır korkusuzluk sahipleri neden hep kemer arkasında silah taşır!!!
son doğum günümde kendime yeni bir ben aldım umarım kaderin bitiş çizgisinden uzağım tanrım umarım tanrım
ben rüzgarın aruz vezni sen kükürdü ancak sus karıncalandı kalp söyle bana nedir amaç...
esti geçti hayatımdan bin eser ve bn kader kazı kazan kazandığım bir adam ve bin keder
kalbin yalın hali bulutsuz ah şu mevsim deişmekte billur su kusursuz ruhum sensiz huzursuz
rockçu olup başımı popçu olup kıçımı sallayaçağıma rapçi olur dünyayı salarım daha iyi

adı anıldığında işte dostum dedim.adım anıldığında tanımam dedi.

insanlık yatak döşek arkadaşlık zaten ölmüüüüüüüşşş..

hayat kızgın boğa bense kırmızı pelerin..

cehennemde yaşadığım için cennet hakımdır.

düşmek hiç acı değil yeterki kalkmasını bil.

dayan sabır gerek yolun uzun vakit kısa ölüm yakın.

bana yazdıklarımı s0rmayın zaten yazdıklarım benim anlamım.

nargilenin dumanına benzer hayllerim sadece beni zehirler uçar gider.

guru ve namus ölüm için tek husus.

bilinki rap benim tek sevgilim.

yoksulluk korkusuyla ömrü servet peşinde koşmakta geçenlerden gördüm fakirliğin özünü.

sönen mumun emenetiydi sanki gösüme karanlık.

bir kursun kaleme benzer hayat tek silgidir, anla insanlar kendilerini yazmakta zanetmekte

turşu suyuna benser aşk bakanın ağzı sulanır içaninsede içi bulanır.

arkadaşlık zaten ölmüşş morga kaldırın

çekip gitmişsin göremedim karanlıktı geri dönemessin artık arkadan kilitli kapı

resmen övgü bbudalasısın maskara iğnen anca sana batar için kapkara demlen ol dol cidden benden iki dörtlük duyduğunda dertlen

yak sende bu şarkımı katlet hakkımı alırım giderim farzet ömrümü soldur beni maffet bıcağını yüreğime sapla ve terk et

kalbim rüzgara kapılım dursun serseri kurşun hasmımı bulsun dostumun kolundan rapbim tutsun

affetmek en asil intikam

mermi icat oldu mertlik bozuldu

kalemi ağlatmak kolay değil kolaysa sen yaz

kaç tabut gömülecek yeraltına ve kaç kişi gidecek habersiz uzaklara kaç yalan yıkacak güvenleri kaç satır yazılacak kader kitabına ve kaç dua edeceksin tanrına kaç damla gözyaşı dökeceksin uğruna kaç yarın bekleyeceksin sonralara kaç damla gözyası?

isminin üstüne sigaramı bastım adını yazdığım koluma kezzap attım tek bu sözüne daydum anladımki herşeyinle senin olmak için doğdum

SonSAHNE

Bilgiliyim
Bunlarda benden. Kendim seçip yazdım :lol: bu kadarı aklıma gelio...

--Burası benim ilim yerim. Kendimle ilgili sorunum varsa bırak doktorum olan ben uğraşayım...

--Bu yeniden başlamasından korktuğum kaçıncı sondu?

--Bedenimle sevgili olduğumdan buyana geçmiş bi dolu sene, çok ihanet etmişim bilmeden zavallı bene. Caddeler pişmanmış beni gördüklerine. Ağırlık olmuşum soğuk kaldırımlar üstünde...

--Hasret üzerine bal katılmış acılıktır. Kavuşmanın meselesi andır. Kapım açıktır ardına kadar, ahım göğe var imandır.

--Güneş soğuk, yağmur sıcaktır ya ferde bazen, acını yaşamayanla durmak zaman katliamı zaten...

--En korktuğum şey demekti, kaybedeceğim bişey yok...

--Ben yürüdükçe kalır izim. Bitmek bilmez pembe dizim. Yüzüm her resimde karanlık, karamsar bir çizim...

--Önceden ferah, rahattm, düşünmekten zayıfladım. Birinin yaptı yanlışdan ötürü ben ayıplandım.

--Bir pirinç tanesiyim çakıllardan ayıklandım, çakallardan kaçtım.

Yukarı Alt