os1

olduser
DevilMouse demiş ki:
aLper#24 demiş ki:
sharkxx demiş ki:
Beyler çocuğu beğenmiyebilirsiniz ama daha 12 yaşında veledin teki !!! Beatin altında ezilmiş sesi ama acapellasınıda dinledim bu veledin iyi giydiriyor sagoya.
14 yaşındayım ve sesim kalın. Record'ta gayet iyi çıkıyor, sagopaya diss atmayı bende biliyorum fakat Sago rapin kralıdır. Türkçe rap'i zirveye taşıyan odur ve bunu herkez biliyor. Biliyor ki aşşağılamak için diss atıyor

bu şarkı Hiphoplife Mixtape vol.1'den Şeyh Şahmil'in şarkısıdır. 30 civarı şarkı var sagoya diss. Fakat sago cevap vermeye bile tenezzül etmiyor. :lol:
cünkü sago diss yapmak yada freestyle nedir bilmior :thumbsup:
Diss bilmiyor ha güldürme beni silahsız kuvvet zamanındaki disslerini dinlemelisin veya ceza ya yaptığı dissleri :thumbsup:

DevilMouse demiş ki:
aLper#24 demiş ki:
sharkxx demiş ki:
Beyler çocuğu beğenmiyebilirsiniz ama daha 12 yaşında veledin teki !!! Beatin altında ezilmiş sesi ama acapellasınıda dinledim bu veledin iyi giydiriyor sagoya.
14 yaşındayım ve sesim kalın. Record'ta gayet iyi çıkıyor, sagopaya diss atmayı bende biliyorum fakat Sago rapin kralıdır. Türkçe rap'i zirveye taşıyan odur ve bunu herkez biliyor. Biliyor ki aşşağılamak için diss atıyor

bu şarkı Hiphoplife Mixtape vol.1'den Şeyh Şahmil'in şarkısıdır. 30 civarı şarkı var sagoya diss. Fakat sago cevap vermeye bile tenezzül etmiyor. :lol:
Ben buna sadece gülerim :mrgreen: :mrgreen: :lol:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
DevilMouse demiş ki:
aLper#24 demiş ki:
sharkxx demiş ki:

Ceza 'ya yazdıgı dissleri dinleyerek başlayabilirsin onu anlamaya .. Ceza gibi saçma sapan şeyleri hızlıca söyleyip flex yaptıgını sanıyor oysa sagopa 'yı sagopa yapan her kelimesinin bir anlam taşıyor olması :wink1:

aLper#24 demiş ki:
V.I.P demiş ki:
Sago çocuklamı uğraşsın şimdi :mrgreen:
V.I.P gördüğüm en iyi laf sokucu insanlardandır :lol:

sharkxx demiş ki:
Her sesi kalın prim yapamıyor ama beyfendi :) Sen bu çocuğun yazdığı lyric'leri yazabilirmisin.İşte bu çocuğu kadıköy acil bünyesine katılmasındaki en büyük payı lyricleri.Sen evinde amatör poz verirken bu çocuk stüdyolarda rap yapıyor.Nedir bu kıskançlık anlamıyorum ki
kıskançlıkmı, gitsin bi sesini biraz kalınlaştırsın. eğer bana diss, laf atarsa sago gibi davranmam ben. Gömerim onu :thumbsup: , hem 9-10 yaş arasındakiler genelde matematikte çarpmayı öğrenir. Bu rap yapmayı öğrenmeye çalışmış, ama nafile.. :lol:
Dostum tamam haklısın :mrgreen: Çocuk kadıköy acil'in stüdyosunda kayıt yapıyor :sfff:.Ayrıca sen kimsinde sana diss atacak bu çocuk sen önce seviyesine çık çocuğun.

Sagopanın türkçe rap'te ilerlettiği tek şey , atılan her diss'e karşılık verememektir.Onun dışında rap'in kralı falan değildir.Rapin kralı ise 1 konser versin.

hmzsnmz demiş ki:
:lol: rapten pek anlamam ama diss atması için illa karşı tarafa birşey demesi gerekmiyor yani canı sıkılır diss atabilir. Başlık öyle olmuş ki sanki adamla karşılıklı s.dik yarıştırmışlar gibi :P
:lol:

Sago bunları iplemeeezz hepsi boş boş küfrediyor

"beni toprağa dostumla gömün" diyor birtek bunu anladım bunun ne alakası var dissle, aptallık

Ceza Allah'ına küfretti sagopanın , gördü 32 dakkalık dissi :rolleyes1:

Black Rain demiş ki:
Macro demiş ki:
Bunu kayıt ettiren stüdyoya ne demeli :lol:
5 TL lik Mic Rulezzzzzzzzz :twisted:
Kadıköy Acil Recordz. :sfff: Çocuğun ses sistemiyle ilgili bir sorunu yok ayrıca rapten anlayan arkadaşlar iyi bilirler.Beat sesi ezmiş beat üsste çaldığı için mic'ten kaynaklanan bir sorun gibi görünüyor.KA recordz tabiri caizse testis geçmiş sago'yla bu çocukta atar gibisinden.

ImmorTaLGoD demiş ki:
Sagopanın türkçe rap'te ilerlettiği tek şey , atılan her diss'e karşılık verememektir.Onun dışında rap'in kralı falan değildir.Rapin kralı ise 1 konser versin.
Sagonun atılan diss'e cevap vermediğinide nerden çıkardın bir çok şarkısında kendine söylenen laflara karşılık vermiştir ağır itam ve küfürlerde bulunanlara ise cevap verme gereği duymayıp mahkemelerde süründürmüştür asıl rap budur! ve Sago en çok konser veren rap sanatçılarından birisidir ve ayrıca Yasemin MORİ,Hayko CEPKİN,Kolera,Abluka alarm gurubu ve sayamadığım bir çok rap ve rock sanatçısıyla yurdun çeşitli yerlerinde konserler düzenlemiştir

Takımı
Besiktas
Sagopa Kajmer gibi raper hayatımda görmedim.Ceza ne yapıyor biliyormusunuz? Anlamsız kelimeleri hızlı söyleyip ne olduğunun anlaşılmamasını sağlayan sadece ritme göre rap yapan bir zavallı.Fakat Sagopa Kajmerin şarkılarındaki 1 kelimede 1000 anlam var.Sagopa Kajmer in farkıda bu zaten.Rapı sözleri geçiştirerek değilde insanı düşündürecek şekilde söylemesi..

BaSoryong

Buralıyım
aLper#24 demiş ki:
sharkxx demiş ki:

:headbang: :santa:

Yukarı Alt