Arkadaşlar PlaySro adında Bir Private Server oynuyorum.
Blade karakter açtım ama çok sıkıcı geldi bana çünkü kasılamıyorsun kendi başına, Unique kesemiyorsun.
Sadece pvp yapıyorsun...

Sizce S/S Nuker nasıl bir karakterdir ? Detaylı bir şekilde açıklar mısınız ?

Takımı
Besiktas
Rahat kasılır Pvp Yapar ve Sadece CH ise uniq kesebilirsin

Xperyon

Bilgiliyim
Capheon demiş ki:
Pvp de nasıl bi karkater peki ?
PvP'de en sağlam int ch karakterdir.Unique'de keser fakat ch int'de 3. sıradadır.Neden dersen sıralama olarak gösterim.​

-Unique-

-Heuksal
-Bow
-Bicheon.

-PvP-

-Bicheon
-Heuksal
-Bow​

Xperyon

Bilgiliyim
Capheon demiş ki:
Blade karakterinden eğlenceli ve sağlam mıdır ?
Konu dışına çıktı ama gene yazim blade silkroad'da tabiri caizse tank karakterdir.Kolay kolay yatmaz kolay kolayda yatıramaz ama damagelerinin iyi olması için elindeki silaha başta önem vermesi lazım.Eğlenceye gelirsek kasarken zerre zevk alamazsın ama pvp'de en zevkli karakterlerden biridir.

Bayağıdır sana bunları açıklıyorum ama tekrar söyliyim :) Blade en zor kasılan karakterdir. Tankdır.Pvp'de kingdir ama eline en az +9 item verirsen.Yani genel anlamda sıkıcı bir karakterdir sabır ister.

Dark Man X demiş ki:
Capheon demiş ki:
Konu dışına çıktı ama gene yazim blade silkroad'da tabiri caizse tank karakterdir.Kolay kolay yatmaz kolay kolayda yatıramaz ama damagelerinin iyi olması için elindeki silaha başta önem vermesi lazım.Eğlenceye gelirsek kasarken zerre zevk alamazsın ama pvp'de en zevkli karakterlerden biridir.
Nasıl blade charda zevk almazsın ya combo ve soul blade serisi ile kasmak çok zevklidir. Elindeki blade iyi olduğunda nuker gibi kesersin

Takımı
Besiktas
The__Prestige demiş ki:
Dark Man X demiş ki:
Capheon demiş ki:
Nasıl blade charda zevk almazsın ya combo ve soul blade serisi ile kasmak çok zevklidir. Elindeki blade iyi olduğunda nuker gibi kesersin
blade çar nuker gibimi keser şaşırdım doğrusu 8O

The__Prestige demiş ki:
Eşit şartlarda nukerin n'sine yaklaşamaz çok düşük damage veriyo ki bide slotda ks atan char varsa o zaman ayvayı yedin mecburen slot değişikliği yapman lazım.Sürekli sakin bi slot arayısı içinde olursun.

Zippy demiş ki:
The__Prestige demiş ki:
Eşit şartlarda nukerin n'sine yaklaşamaz çok düşük damage veriyo ki bide slotda ks atan char varsa o zaman ayvayı yedin mecburen slot değişikliği yapman lazım.Sürekli sakin bi slot arayısı içinde olursun.
Yanlış anlama ama hiç 101+ blade oynadın mı çünkü 101den sonra solo kasmaya başlıyorsun hemen hemen ve mükemmel kasılıyor, düşük damagenin d si yok :!!&%&! Senin dediğin düşük levelde iken geçerli. Serverden servere değişir ks atma olayları ama boş bir slot eminim bulursun

The__Prestige demiş ki:
Yanlış anlama ama hiç 101+ blade oynadın mı çünkü 101den sonra solo kasmaya başlıyorsun hemen hemen ve mükemmel kasılıyor, düşük damagenin d si yok :!!&%&! Senin dediğin düşük levelde iken geçerli. Serverden servere değişir ks atma olayları ama boş bir slot eminim bulursun
Haklı olabilirsin 101+ blade ile hiç grind yapmadım.Zaten sw 101+ ise kasma alanları çok geniş rahat rahat takılır.Ama 100 ve altı ise zor zamanlar geçirir.

Xperyon

Bilgiliyim
5Yıl istikrarlı blade oynadım için söylüyorum.Blade nuker gibi kessin ben sana isroda 111char vereceğim kıyas tuttun buildlere bak int'le str'yi bir tutuyorsun bro oyunda felan deme kahkaha atar millet. :thumbsup:

Yukarı Alt