Bence en sağlam char ss hyb char die düşünüom dmg süper br var + hp de fazla olcak hyb olduğu için yatır batırda var bence en sağlam die düşünüom 75-15 ss hyb bence deneyin derim şu an yoq ama baya güsel oluo :wink1: :D

xD evet anlatıyorum kusura bakmayın geç gördüm :) hybrd char 8:1 yada 7:1 yapabilirsin oyuna başlar başlamaz bunu uygula yada 75 - 80 a kadar int sonrasındsa str vermeye başla (75 de daha iyi olur diolar ama bence 80 den sora başla sen) bu şekilde yaparsan hybrd olur ve 90 da baya sağlam olur hem nuker gibi ii vurur hem str gibi can fazla olur itemlerde kesinlikle int str hp mp olmalı ki sağlam olsun ve skillere gelince fire max olmalı el yakma fire olmalı light da max olmalı bufları açman lazım coldu fazla vermeni tavsiye etmem ve bichon da 70 olmalı en az yatır batır çok önemli bu dediklerimi yaparsan baya sağlam olur ss hyb nuker gibi char yoqtur block sayesinde son anda ölmekten kurtuluo ve ataklarıda iyi olduğundan en ii si bence s/s hybrd nuker :wink1: :D inş anlatabilmişimdir...

Dikkat : bunu ecsro için sölüyorum isroda değişiktir çünkü isro 90 skilleri var ve en sağlam nuke lightining oluo o yüzden isroda uygulamayın :D.

Yukarı Alt