Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
arkadaşlar ben 3 bilgisayardan girdim dogal olarak hata verdi fakat ben ilk grdigim bilgisayardan silip başka bir bilgisayara aktarmak istiyrum nasıl yapıcam verdi hatada siteden bilgisayarları degiştirin diyor...

benim sorunuma cvp yazmıyor orda benim amacım ilk actıgım bilgisayardan kaldırmak s-botu başka bilgisayardan açmak istiyorum nasıl hallederim

korayko demiş ki:
arkadaşlar ben 3 bilgisayardan girdim dogal olarak hata verdi fakat ben ilk grdigim bilgisayardan silip başka bir bilgisayara aktarmak istiyrum nasıl yapıcam verdi hatada siteden bilgisayarları degiştirin diyor...
ilk girdiğin bilgisayarda bot u aç botusernameyi ve passwordu yanlış gir o sağ üstteki yeşil yazı kırmızı olacak o zaman giriş yapabilirsin login olarak görmicek ilk pc i :wink1:

sorunuza anında cevap verilmeyebilir. bu size cevap verebilecek kişilerinde birşeylerle meşgul olmasından kaynaklanıyor olmasın? siz olması gereken yere sorununuzu belirtmişsiniz. bundan sonrası cevabı beklemekte. herkes sizin gibi cevap gecikince bir başlık açarsa pek de hoş olmaz.

size cevap verecek kişilerinde insan olduğunu, silkroad ve forum harici yaşamlarının olduğunu unutmamanız dileğiyle!

/kilit

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt