Arkadaşlar , eski silkroad oyuncusuyum. Eldoradoda playerdım. Bayağı değişmiş oyun. Tekrardan döneyim dedim oyuna. Char açtım . Glaive , Garment.. Hangi skiller bana lazım hangileri değil hangilerini açsam yardımcı olabilirmisiniz unutmuşum hepsini :@ Şimdiden teşekkürler..

Yeni gelen sistemle glavie chara 4 build açabiliyosun, heuksual fire cold light yapabilirsin. Sp yetmesi açısından Heuksual Fire yap önce, max lvl olduğunda diğerlerini açarsın.

Collapse demiş ki:
Yeni gelen sistemle glavie chara 4 build açabiliyosun, heuksual fire cold light yapabilirsin. Sp yetmesi açısından Heuksual Fire yap önce, max lvl olduğunda diğerlerini açarsın.
Kardeşim birde ben full str verıyorum yanlısmı verıyorum acaba? Ki bence doğru ama sorıyım dedim tekrardan.

Evet full str yap charı ve fire elyakma kullan. Silahın glavie olsun, setin garment veya protector olabilir.

Takımı
Besiktas
El yakma fire, full str pro set, Fire,Force,Heluksal,Cold oneririm bende 4 build acilirsa eger.

Biraz salakça skiill açtım ama gerçi daha yenı basladım kasmaya o yuzden ılerde sıkıntı olmaz.. Sağolun arkadaşlar.

Takımı
Besiktas
heluksal da acman gereken;
ilk sira gereksiz
ikinci siradan ilk skilli upla sadece
3-4-5 full acabilirsin,
6 gereksiz
7-8 full acarsin

sweetCHIEF demiş ki:
heluksal da acman gereken;
ilk sira gereksiz
ikinci siradan ilk skilli upla sadece
3-4-5 full acabilirsin,
6 gereksiz
7-8 full acarsin
onları sorucaktım bende zaten kardeşim + force diyorlar onlarda hangi grupları açayım tam ne işe yaradıklarını hatırlamıyorum malesef?

Force açma çünkü yeni gelen skill sistemiyle force açarsan fire cold ve light açamıyosun.

Collapse demiş ki:
Force açma çünkü yeni gelen skill sistemiyle force açarsan fire cold ve light açamıyosun.
ExtraLoob'un önerdiği glaive skilleri varmış. Baktım şu anda. Net bişey yok. 70'e kadar cold light fire heuk. Hepsini açmış. Sp yetişmez ona. Sp yetiştirsen lv kasamazsın :)

Yukarı Alt