Server
Assos
Takımı
Besiktas
Botta sorun yok ben yanlış client gösterip duruyormuşum :P Ââ... ile başlayan servera gelin yahu orda toplanalım oynayanlar varsa .. :curtain:

Bende indirdim girdim tek sorunumuz şu nick olayı normal nick yazmayı başarabilen varmı ?

Ps : herkes hazır olunca guild kurup party ile kasmaya başlarız :beer:

Oyunda hiç ingilizce nick yazmış birini gördünüzmü yazabilen varmı ?

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Rate 'lerin 1x oldugunu zannetmiyorum ben, bayağa iyi kasıyor charlar item mall koymamışlar exp & sp & gold oranını fazla tutmuşlar gibi geldi bana ..

@Leet
Bro Ââ ile başlayan serverda başlamışsındır inş. biz ordayız şimdilik lvl kasıyoruz belirli bir lvl 'e geldim mi adamda toplarsak çok güzel pt yaparız ..

Server
Assos
Takımı
Besiktas
|_YakOx33_| demiş ki:
exp rate 1 olduguna eminim ama goldda ve dropta bi gariplik var evet
Bro sizde diğer serverdan varsa adamlar bizimkine gelsenize pt falan yapar guild kurarız .. Hazır başlardayken ayarlayalım da ilerde zorluk olmasın :muck:

Close Beta da 1x item 2x sp 5x gold vardı beta testi yapan kullanıcılara gelen emaillerde 1x olacağı soylendi ama bana kalırsa hala close betadaki ramkanlar geçerli umarım düzelir.

İndirmeye başladım bende. Eğer güzel bir ekip olursa iyi vakit geçirip eylenebiliriz. Herkese başarılar dilerim :wink1: Umarım ExL'i çok iyi tanıtırız..

Yukarı Alt