- Resim Silinmiş.​
Dosyayı İndir
Virüs Taraması
Yukarıdaki dosyaları indirin ve aşağıdaki vidyodaki gösterilenleri aynen uygulayın rsro hem inglizce olacaktır hemde rusça harfler olduğu gibi görünecek... Ayrıca ribot son sürüm, edxloaderde klasörün içerisinde mevcuttur

Videolu anlatım(HD)
Örnek:Çaan olarak gördüğümüz zeus sw rı Зевс bu şekilde rus harfleri ile görünecektir

Her ihtimale karşı media.pk2 yi yedekleyin!
Önce

- Resim Silinmiş.
Sonra
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Mateso demiş ki:
- Resim Silinmiş.​
Dosyayı İndir
Virüs Taraması
Yukarıdaki dosyaları indirin ve aşağıdaki vidyodaki gösterilenleri aynen uygulayın rsro hem inglizce olacaktır hemde rusça harfler olduğu gibi görünecek... Ayrıca ribot son sürüm, edxloaderde klasörün içerisinde mevcuttur

Videolu anlatım(HD)
Örnek:Çaan olarak gördüğümüz zeus sw rı Зевс bu şekilde rus harfleri ile görünecektir

Her ihtimale karşı media.pk2 yi yedekleyin!
Önce

- Resim Silinmiş.
Sonra
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
/GÜNCEL..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Microsof applocale yüklemesinde sorun yaşıyorum 5. dakikadan sonra microsoft applocale i tekrardan yüklüyor ve başlattan açıyor bende video daki gibi yüklenmiyor ve başlatta yada herhangi bir yerde çıkmıyor yardım lütfen..

işletim sistemin ney Win 7 den başka işletim sisteminde denemedim

allah aşkına üzerindeki hiçbir yazı okunmuyor hangi dili şeçiyor napıyor bu herif ya biri anlatsın. bu video ile olmuo????????????????????????????????????????? summer2: summer2: summer4: summer2: summer2:

Yukarı Alt