Server
Flora
Takımı
Galatasaray
2.5 saattir update yapıyor ve hala total %10 gösteriyor :/

Oyunu 2 saatte indirdim update'i indirmemden daha uzun sürdü iyimi ^^

Oyun paralı değil. Update yaparken total progress hep %10 da görünüyor ama version 1.83 e geldiğinde %100 oluyor update bitiyor. Bitane uzun patch var, diğerleri çok fazla uzun değil. English PvP serverına gelin ben oradayım nickim Hypnotize, /w Hypnotize şeklinde özel mesaj atabilirsiniz ^^

3 senedir silk oynuyoz :D bide farklı bi şey deniyelim :) bende bi deneyeyim şunu Lvl olayı nasıl kasması zormu ? acaba bide mage yapılandırmada 2. buılde ne acıyosunuz yanı genelde ne acar lar :D

mage-priest yada mage-knight açıyorlar genelde ama sebebini bilmiyorum lol
level 33 oldum ben 50 ye az kaldı ama kasması biraz zor, birde çift build kastığın için 2 tane charı 50lvl e kasıyorsun gibi düşün öyle biraz uğraştırıyor yani :)

Windy

Proleter demiş ki:
3 senedir silk oynuyoz :D bide farklı bi şey deniyelim :) bende bi deneyeyim şunu Lvl olayı nasıl kasması zormu ? acaba bide mage yapılandırmada 2. buılde ne acıyosunuz yanı genelde ne acar lar :D
indirmek uzunca vaktimi aldı sonra bir baktım kasmak ölüm gibi :D zaten wow oynadıysan daha önce ,tıpa tıp aynı dersin :D dene bi ben sıkıldıydım ama şu işlerimi halledince tekrar kasmaya başlıcam :curtain:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
WindTalker demiş ki:
Proleter demiş ki:
indirmek uzunca vaktimi aldı sonra bir baktım kasmak ölüm gibi :D zaten wow oynadıysan daha önce ,tıpa tıp aynı dersin :D dene bi ben sıkıldıydım ama şu işlerimi halledince tekrar kasmaya başlıcam :curtain:

herkes sıkılır screamadle aslas sıkılmaz yılmaz aynen son lvl'a kadar gider :headbang:

Windy

beraber kasılabileceğin,yan yana olacağın birileri olsa kasılırsında,bu oyunda tek başına kalınca sıkılıyor insan :roll:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
online oyunda racon budur kuzum tek başına başlarsın soğuk dünyanın asi ve onurlu genci olarak arada yanına gelenler olur zaman geçer onlarla kaynaşırsın bir bakmışsın yanında 100 kişi var screamadle böyle yapıyor :D

Windy

extraloob demiş ki:
online oyunda racon budur kuzum tek başına başlarsın soğuk dünyanın asi ve onurlu genci olarak arada yanına gelenler olur zaman geçer onlarla kaynaşırsın bir bakmışsın yanında 100 kişi var screamadle böyle yapıyor :D
screamadle ile boy ölçüşemem hacım zaten :buddha: fakat biz srodan çıktık yollara 8li pt elemanlarıyız :mrgreen:

extraloob demiş ki:
lol aynen öyle hacım lvl 25 e kadar yanlız kastım hiç kimseden yardım almadım sonra bi guilde girdim 100 kişilik bir guild burda gayet güzel takılıyoruz şuan ^^

19 Mart 2009 tarihinde Runes of Magic 1. Bölümü "Demon Lord'un Yükselişi" (Rise of the Demon Lord) resmi olarak başlamış olacaktır.(1 saate patch bitti benım nerdeyse yaf allla alla :)

abi inanmıyorum yeni client filan gelecek demeyin yaaa :) fun clubundan okudum :) eyvah be :D

ama oyun kalite :)

yahu arkadas :D sabahtan beri patch atıyo 19 marta yenı clıent gelecek derlerse eyvahki ne eyvah :D

Yukarı Alt