Otomatik geliyormuş arkadaşlar herşey için çok teşekkürler^^ servisten çok memnunum 10 dk içinde silkler yüklendi fakat pahalı ya S: 9 liraya 88 silk bugünde 20 liralık yükledim(olsun pahalı mahalı server boş güzel ona sayalım dimi ^^)

+Dejavu+

Bilgiliyim
şey yaptın herseyı kod geldıye telefonuna sonra o kodu bı yere yazdınmı yoksa oto olarak hersey oldumu

+Dejavu+

Bilgiliyim
sen sadece ordakı adımları yaptın sona sılk charına geldı bu kdar deme

+Dejavu+

Bilgiliyim
2tlık aldım ben ayarladım herseyı tesekkur ederız zong odemesı gerceklestı code yazıo ıste beklıorm gelmedı ne kadar bekletıo acaba

+Dejavu+

Bilgiliyim
geldı sılkım oyundan cıkıp yenıdn gırınce 2tlye 4 sılk geldı :) zaten maksat sılk olsun ban yemeyek :D

Arkadaşlar gerçekten isrodaki gibi belirli üstü alışveriş yapana tölerans tanıyorlar mı?? Eğer öyle ise ne ala yok değilse birgün ban yersem 97 lirama acırım :mrgreen:

Şey ben yukardakilerin hepsini harfi harfina yaptım kayıt oldum ama şuan oynu indiriyoru bitikten sonra karakteri yapcam karakter kurmadan üsteki leri yaptım kod fln cep no hatasız oldu cep 1 mesaj geldi evet diyin die ona yolladım şimdi 2 ayrı Kod (Code) Geldi onları ne yapmam gerek bilgilendririseniz cok sevinirim şimdiden saolun mailto:[email protected] mesajada çevap verebilrisinz :)

mert5100 demiş ki:
Arkadaşlar gerçekten isrodaki gibi belirli üstü alışveriş yapana tölerans tanıyorlar mı?? Eğer öyle ise ne ala yok değilse birgün ban yersem 97 lirama acırım :mrgreen:
öyle birsey yok bildigim kadarıyla alırsan alırsın almassan almassın düşüncesi var adamlarda :coffee:

ulac94 demiş ki:
mert5100 demiş ki:
öyle birsey yok bildigim kadarıyla alırsan alırsın almassan almassın düşüncesi var adamlarda :coffee:
Doğru diyorsun zaten adamlar bota karşı papaz olursak kurtaramayızda :mrgreen:

Yukarı Alt