1-)net framework 3.5 kurulu olmalı(kesinlikle)
2-)vcredist (c++) x86 kurulu olmalı(kesinlikle)

(bu 2 sini yüklemeyi dene :wink1: )

ben başladım da fazla oynayan olmadığı için bırakma aşamasına geldim.bir de geçen gün server'ı crowded görünce. :S
aa serverın'dayım nickim _2353_ ..

Benim anlamadiğim isro dan farki yok nerdeyse exp yönünden itemde az düşüyor private sw lerde exp filan çk olması lazım değilmi ? :P

Oyun super 46 Lv ım ama şifremı unuttum hatırlarsam kasılmak isteyen arkadaşları kasarım :D

Arklar ben Win7 kullanıyorum pk2 editor calısmıyor oyun rusca tamam oynaya biliyorum ama bunun bir yolu varmı olmadı birisi media upp laya bilirmi ing. olanı sımdıden teşekkürler

Emre67380 demiş ki:
babayagmurlu66 demiş ki:
Oyun güzel ama exp rateler biraz yüksek olsa :D

Gerçi öyle olursada herkes damlar lagg çoğalır:D
Private server değil bu arkadaşlar.Joymax ın Rusyada kurduğu server...

hatalisin kardesim :)

joymax bu serveri kurmadi, kuran Astrum Online Entertainement. bu adamlar gidip $50.000 dolar alip, server file larini almislardir, ve bu sayede server kurmuslar. ama tabi istedikleri rate te yapamiolar cunku joymax bunu satarken bunlara belli kurallar koyuo, bir nevi bayii sistemi gibi, buradan kazandiklari paraninda bir oranini, bir % sini joymax e verip, serverin ayakta kalmasini sagliyolar. yani bir nevi joymax acmis oluo, ama asil mesele paranin onlara daha az gitmesi :D

EDIT:

yani anlayacagin, bizim turklerde, bir sirket toplansa, atiyorum BOTSMALL, gidip joymaxle konusup, anlasma yapip official TrSRO acabilir, yani sadece turklere ait olan bir server (tabii ki buna baskalarida gelcektir) ama tabi joymax e $50.000 verip kazandiklari paradan belli bir miktar vererek :wink1:

RequieM demiş ki:
Emre67380 demiş ki:
babayagmurlu66 demiş ki:
Oyun güzel ama exp rateler biraz yüksek olsa :D

Gerçi öyle olursada herkes damlar lagg çoğalır:D
Private server değil bu arkadaşlar.Joymax ın Rusyada kurduğu server...

hatalisin kardesim :)

joymax bu serveri kurmadi, kuran Astrum Online Entertainement. bu adamlar gidip $50.000 dolar alip, server file larini almislardir, ve bu sayede server kurmuslar. ama tabi istedikleri rate te yapamiolar cunku joymax bunu satarken bunlara belli kurallar koyuo, bir nevi bayii sistemi gibi, buradan kazandiklari paraninda bir oranini, bir % sini joymax e verip, serverin ayakta kalmasini sagliyolar. yani bir nevi joymax acmis oluo, ama asil mesele paranin onlara daha az gitmesi :D

EDIT:

yani anlayacagin, bizim turklerde, bir sirket toplansa, atiyorum BOTSMALL, gidip joymaxle konusup, anlasma yapip official TrSRO acabilir, yani sadece turklere ait olan bir server (tabii ki buna baskalarida gelcektir) ama tabi joymax e $50.000 verip kazandiklari paradan belli bir miktar vererek :wink1:
Sonuçtan joymax dan alındı.Demk istediğim oydu zaten.

çaan serverındayım bu gün başladım nick автостопом ama oyunda bu şekilde gözükmüyor

çaan da olanlar nicklerini yazsın konuşalım, pm atabilirsiniz 4k sp yaptım bi party de daha da kasıyo adamlar :D

rsroda iki tane karakterim dun block yediler itemlerinizi baska bi chara aktarsanız iyi olur cunku oyundan atılmıyosunuz tekrar girdiginizde block yazıyo uyarmadı demeyin

ben edx loader kullanamıyorum. hardmod da da edx loader da da çalıştırdığım anda bilgisayar reset atıyor arkadaşlar. bunun sebebi nedir? çözümünü bilen varsa söyleyebilir mi?

Yukarı Alt