контроль жизнь life control wizard skill inin çevirisi aradım buldum sonunda :))) srobot ta ice bolt skill inin altında hemen...

arkadaşlar chinese bowcu el yakamayı cold yaparsanız komba atışlar olduğu için don
ma ihtimali yüksek olacaktır yani canavarlar size gelmeden ölmüş olur ve fazla hp niz gitmez fire yaparsanız bundada yine kombo atışlar sayesinde canavarı yakar ancak canavarın size vurur bu yüzden hp kaybedersiniz zaten canavarı yakarak giderdiği canda fazla bişey değil yani lightingi açarsanız hem hızlı kasarsınız hemde canavarları yavaşlatma ihtimslinizde olur ve lighting te hızlı koşabilme yeteneğide vardır yani chinese bow için ilk olarak lighting eğer bunu istemiyorsanız cold yapın ama ikisinide sevmiyorsanız başka çare yok fire kurun

:) oyunu bırakmasaydım warior,wiz,xbow un tüm skillerini bulurdukda artık pek oynamıyorum.Arada nadiren oyuna giriyorum :)

Kyrojen

Bilgiliyim
Emre67380 demiş ki:
İlk Olarak Filtreden Başlayalım :) İsro Daki Filtremden Kopya Çekerek Yaptım:D. ama No Lar Aynı. O Yüzden Sorun Yoq. :)

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Dikkat : İtemi Toplamayı Silmek İçin Player Pick-Pet Pick in yanındaki yerlerden Dont Pick Seçilmeli.Resimde Görüldüğü Gibi Olacak.

Gelelim X-Bow Skillerine :)

- Resim Silinmiş.

Buda Wiz Skilleri.
- Resim Silinmiş.

Şimdilik Bu Kadar X-Bow Skilim Var Yenilerini Buldukca Koyarım :)

Edit:Wiz Skilleri Güncellenmiştir.X-Bow poison Circle Eklenmiştir.
Bana Tablet Ayarlarınıda Bulabilirmisin Lütfen Cevabını Bekliyorum...

Simdiden Teşekürler..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt