Oprichnik

Öğreniyorum
Pvp Cılgınları İçin Muhteşem bi oluşumm sorularınızı ve önerilerinizi bu başlık altında toplayalım..

Takımı
Besiktas
Rogue Warlock tam bir pvp charıdır, kullanabilene tabii ^^

Takımı
Besiktas
@Opric

Sizlere layık olmaya çalışıyoruz, hepsi bu. :kalp:

Oprichnik

Öğreniyorum
Siteyi takip ediyordum fakat bu kadar salam ve hızlı yanıt veren bi yönetici kadrosu oldunu bilmiyordum cok başarılısınız başarılarınızın devamını dilerim

Takımı
Besiktas
@Opric

Üyelerimize yardımcı olmak, en büyük gayemiz. Sitemizde sadece yardım değil, sohbet, muhabbet ve sıcak bir aile ortamı mevcut. Her konuda öneri, istek, şikayet ve yardımlarınızı bekliyoruz. İyi forumlar :kalp:

Valla ben cin char seviyorum ama hakikatten bakin sunu gonul rahatliylaga soyleyebilirim cin charlar butun avp charlariyla bas ederler ve keserlerde ama warlock rogue bambaska bisey gercekten pvpde cok cok guclu bir class ben warlock rogue yi acikcasi oyunun bug i olarak goruyorum :) ve hani ole biseyki birden xbow a da gecip uzaktanda vurmaya basliyabiliyor surprizlerle dolu bir char gercekten warlock rogue ile en iyi bas edebilecek class bence blade force fire dir. Tabi full str olmak kaidesiyle :) bow charin bas edemeyecegini dusunme sebebimde xbow daha uzaktan vurabiliyor olmasidir.
Sahsen ben cin char asigi olmasam avp de oyniyacagim istinasiz tek char warlock rogue olurdu :)

Takımı
Besiktas
Oprichnik demiş ki:
Karşı Koyabilecek Bi build tanımıyorum Rogue warlocka karşı
Bir warrir cleric ayni sekil kullanmayi biliyorsa tek bir zehir bile yemeden oldurur. sahsen ben warrior clerici iyi kullaniriim kolay kolay zehir yemem

Ben rogue-warlock kullanmıştım bir ara.. Fakat bu cleric'deki debuffları silme olayı çok sinirimi bozmuştu :D
Bende bi değişiklik yapıp warrior-warlock denedim..
1vs1'de üstüne tanımadım açıkcası..
Rogue'de şu kötülüğü var..
"Dagger Desperate" Çünkü dagger desperate genelde sleep kullanıldıktan sonra kullanılan bi skill.. stundan sonrada kullanılır ama stundan sonra vurabilirseniz artık çok hız gerektiriyor.. Herneyse
Sleepden sonra dagger desperateyi kullanırsanız karşınızdaki kişi biraz zeki ise pill kullanır ve sleepi geçirir o şekilde de o sizi stun yaparsa ölümünüz kaçınılmaz olur :)
Özellikle warrior tarafından :)
Çünkü
1: Warrior vuruşu yeterince iyi
2: Dagger desperate açık buda phy def. azalması demek..

O yüzden ben warrior-warlock kullanmayı tercih ediyorum :)
pek bir farkı yok..
siz reflect skilini açmasanız dahi warrior'un kendi reflect özelliği vardır..
rakip size vurdukça kendi canıda gidecektir. de buffları vurup stunlarsanız ölümü kaçınılmaz olur :)
ve dagger desperate gibi bir skilli olmadığı için def. azalmaz..

Tabi sonuçta tercih meselesi :)
(bunları yazmamın nedeni bir çok rogue-warlock ile pvp yapıp warrior-warlock ile gözaçtırmamış olmamdır)

Umarım beni yanlış anlamamışsınızdır arkadaşlar :) dediğim gibi tercih meselesi :thumbsup:

İyi Forumlar 8) :thumbsup:

Xperyon

Bilgiliyim
Bu mesaj selemender rumuzlu uyeden alinti yapildi
selemender demiş ki:
http://www.youtube.com/watch?v=s53nFjlrvgA kısacası izleyin :)
Hortlatmışın konuyu önce tebrik ediyorum sonra attığın videoyu izliyorum warrior/cleric pvp yapmasını bilmiyor.2h ile rush atıyor halbuki warriorun işi 1h+shield ile rush tutmazsa axe ile stun denemesi stun gelincede daredevil vurması aksini yaparsan zaten yatarsın [horny21

VatanSRO

VatanSRO Server Sahibi
Takımı
Besiktas
Emin ol pvp charı, Warrior-Warlock'tur. Dagger-Warrior'da olur fakat, ben 4-5 senedir seri kullanıyorum. Alışkınım ondandır belki.

Yukarı Alt