Güzel yapılandırma anladın belli ama daggerin 80 skli ve dagger güçlendirmelerinden bazıları kapalı bilqi verirmiisn onlar hakklında

Güzel konu teşekkürler . Bende sp farmdayım şuan . Rogue kasıyorum ama yanına ne açayım bir türlü karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim .

Xperyon

Bilgiliyim
Arkadaşlar bilmiyorum böyle saçma buildler aklınıza nerden geliyor fakat Rogue'den " Posion Circle,Butterfly Blow,Stealth "
Warlock'dan " Dark Breath,Dark Decayed,Shadow Armor-Dusk Armor,Dark Seed(Passive) bunların kesinlikle açık olması lazım senin yaptığın bu buildi yerlerde süründürürler. + Toplu Division,Weaken,Decay,İmpotent bunlar hep gereksiz 1vs1 de kimsenin işine yaramıcak skiller.Uğraşmışsın kusura bakma ama gerçekten rezil bir build.Kolay gelsin.

LegendLess demiş ki:
Peki karrsı taraf Euro ve Holy Spell basmısa yani bizim debufar işe yaramıyorsa ne yapacagız ?
Usta Her Şeyi Skile Bırakmayın zaten bu buildi full npc carlarına kesinlikle önermiyorum full çıkma olacak npc varsa bile +3 ten yuksek olucak sırtınız yere gelmez skille guvenmeyin zaten 4-5 sn de biter dagger pvpleri :) benim carim var 102 ordan biliorm

Thrall demiş ki:
Arkadaşlar bilmiyorum böyle saçma buildler aklınıza nerden geliyor fakat Rogue'den " Posion Circle,Butterfly Blow,Stealth "
Warlock'dan " Dark Breath,Dark Decayed,Shadow Armor-Dusk Armor,Dark Seed(Passive) bunların kesinlikle açık olması lazım senin yaptığın bu buildi yerlerde süründürürler. + Toplu Division,Weaken,Decay,İmpotent bunlar hep gereksiz 1vs1 de kimsenin işine yaramıcak skiller.Uğraşmışsın kusura bakma ama gerçekten rezil bir build.Kolay gelsin.
Adam haklı :beer: . Rogue için pvpde bana en çok zevk veren 2.build cleric. Ayrıca bi str charn cleric olması daha mantklı olur diye düşünyorum özellikle defansı warrior kdar olamayan roguenin. Rogue/cleric forever :headbang:

[ Bu mesaj WindowsSmartphone ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt