hmm , bu sıralar kimsenin yapmadığı , kullanılsa bile çok nadir görülen bir char arıyorum int bow , rogue warlock gördüm ancak bir fikrim var !
cleric warlock , ne dersin? :roll: :twisted:

SnapJR demiş ki:
hmm , bu sıralar kimsenin yapmadığı , kullanılsa bile çok nadir görülen bir char arıyorum int bow , rogue warlock gördüm ancak bir fikrim var !
cleric warlock , ne dersin? :roll: :twisted:
Denemedim daha önce :curtain:

Bu rehber Hakkında bişey soracağım

Warlock İnt buildine Ait Oldugu İcin Warlock Skilleri Kullanıldıgında Mp Kullanımları artmıyormu?

Diyelimki 4 tane warlock Skili Kullansak mp bitmezmi? kafam karıstı Şu mp Olayını acıklıyabilirmisiniz??

warlock açmak mantıksız bence gereksiz sp harcama onun yerine dagger skillerini max yap daha iyi

Sana sadece bir sorum var str mi int mi

(Ayrıca o çarı ful int yaparsan dagger olarak yıkılırsın full str yaparsanda tek skil kullandınmı mp 0 lanır hybird yaparsanda o çar delete :coffee: )

bundan şunu çıkartıyoruz en iyisi çin çarı :mrgreen: :mrgreen:

Xanthos demiş ki:
CaN_KsK demiş ki:
Hacım Biraz Dedigime Bakma

Zorluklar Cekilecek Tabi Fakat

Muhtesem Bir Char Olur :?!!
Hadi Rogue / Warlock anladım lakin oradaki Bard nasıl açılacak, mastery lvl nasıl yetecek onu anlayamadım.

EU charlar kendi lvl lerinin 2 katı mastery lvl açabilirler. Senin bize sunduğun yapılandırmada Rogue 80 , Warlock 80 ise Bard açamazsın. Şayet Warlock lvl i düşük ise zaten status leri tutturamazsın MP biter, adama saldıracak MP bulamazsın.

Bize biraz daha açıklayabilir misin nedir bu işin temeli? Kaç lvl Warlock,rogue,bard açılıyor ?
valla bedne bunu sorcaktım !

hani diyorum Crossbow/cleric dagger daha bi iyi olurdu CaN_KsK eğer öyle bi rehber bulunuyorsa elınde görmek hatta uygulamak ısterdım wizard diyolar ama xbowdan bi vazgecemedım.

Yukarı Alt