Arkadaşlar eu char kuracamda sizden yardım almak istedim.

Benim amacım Unique Kesmek Öncelikli Olarak Demon Shaitan.

Sizce Rogue (xBow) mu YOKSA Wizard (Staff) mı Kurayım ?

Her açıdan bilgiye sahip arkadaşlardan yardım istiyorum.

Kasacağın serverıda bağlı biraz Shaitan'ı eski serverlarda wizzlerin elinden almak çok zor ellerinde çok iyi weaponlar partilerinde bufferları eksik olmuyor..
Ama bana sorarsan Ben Rogue-Cleric derim :thumbsup:

Xbowla mobu yere düşürüp attack yapma olanağında var arkadaşların dediği gibi ekibin sağlam değilse X bow aç Shaitanı wizardların elinden alabilme ihtimalin artar ^^

Çok Teşekkürler. Başka Açıklamalı Yorumlarda Bekliyorum Avantaj ve Dezavantaj Olarak...

Şimdiden Teşekkürler.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
XBow+Dagger açmanı öneririm. Üstü Light Armor olmalı. Xbow ile uzaktaki mob gelene kadar canını büyük ölçüde azaltabilirsin. Dagger ile zaten inanılmaz derecede critical vurursun.
Wizard açma. Neden mi? Mobların altına giremezsin. Bota koyamazsın. Sürekli başında durmak zorundasın. Ayrıca 90 lv olsan bile 7x bir char seni yatırır ve milletin alay konusu olursun :P

ZeratuL* demiş ki:
Xbowla mobu yere düşürüp attack yapma olanağında var arkadaşların dediği gibi ekibin sağlam değilse X bow aç Shaitanı wizardların elinden alabilme ihtimalin artar ^^
uniquelere yatırma skili islemez :thumbsup: :sfff: skili istedigin kadar vur düsmez :coffee:

Shaitan'da wizz mi daha iyi keser Xbow'mu ?

Tabiikide Xbow sen wizz ile içine girde ne oluyor bi gör :lol:

Xbow uzaktan misler gibi critle beraber vuruyor rahatçanada kesiyor :D

Maserati demiş ki:
Shaitan'da wizz mi daha iyi keser Xbow'mu ?

Tabiikide Xbow sen wizz ile içine girde ne oluyor bi gör :lol:

Xbow uzaktan misler gibi critle beraber vuruyor rahatçanada kesiyor :D
Sende wizardları yerden yere vurdun.rev6ya gir unique monstere tıkla tüm serverlardaki demon kesenlere bak çoğunluk staff.

Ben 70 Wizard sahibim ve 5800 Hp var eğer insan çalışırsa ve iyi bir Wizard yaparsa çok sağlam olur Cleric açılırsa Recovery Division ile sağlam bir Wizard ortaya çıkar memnun kalacağına inanıyorum.

bence xbow derim wizartlar sadece partyler sağlamsa clerik varsa vede ölmez ayakda kalırsa xbowun elinden alır ama xbowda bunara gerek yokdur çünkü atış menzili çok fazladır bide elinde ii crtli bir xbow varsa wizartların elinden bile alabilirsin wizart char shitan kesmek için peşinde clerik warior gezdirmek zorunda kalıyor valla xbowda öle bir dert yok...bence sadece uniq kesmek istiyosan aç bir xbow-bard bide eline min +7 crt min 16 bir xbow shitan kesmekden bıkarasın:)

Yukarı Alt