arkadaşlar rogue saglam olduktan sonra wizz den bile uniq alır diyorlar bende oyunu uniq icin oynuyorum bana build ve skiller konusunda yardımcı olucak varmı ?

Sadece düşük lvl uniqleri alabileceğini düşünüyorum.Yüksek lvl uniqlerde wizardlarla kimse başa çıkamaz.Kesin konuşmıyım uniq işine fazla girmedim ama en fazla demon alabilirsin bi mageden.

Yapılandırma içinse sadece crossbow skilleri yeticektir.yan yapılandırma içinse bard açabilirsin.

Takımı
Besiktas
Policy demiş ki:
Sadece düşük lvl uniqleri alabileceğini düşünüyorum.Yüksek lvl uniqlerde wizardlarla kimse başa çıkamaz.Kesin konuşmıyım uniq işine fazla girmedim ama en fazla demon alabilirsin bi mageden.

Yapılandırma içinse sadece crossbow skilleri yeticektir.yan yapılandırma içinse bard açabilirsin.
Hocam daggerla her türlü alırsın crossbow ile alamayacağına eminim

Daggerın sağlam dps'si var o doğru ama ben uniq için koşan fazla rogue görmedim, ayrıca uniq rank'dada bi elin parmaklarını geçmiycek kadar varlar onun için wizard bayağı bi fark ediyo olabilir diye düşündüm.
Dediğim gibi fazla uniq işine girmedim sevmemde zaten uniq koşuşturmacasını.
...
rogue-bard-t116105.html
Bu konu sana yardım eder.

ya Mesela bazıları Crossbow un yatırını koyup dagger kombosuyla uniq yada pvp mahvediyo belki görmüşsünüzdür bunu uniq e yapmak istiyorumda

ayberk5665 demiş ki:
ya Mesela bazıları Crossbow un yatırını koyup dagger kombosuyla uniq yada pvp mahvediyo belki görmüşsünüzdür bunu uniq e yapmak istiyorumda
Uniqlere Kd işlemiyo boşuna uğraşma :)

wiz den alabilecegini sanmıyorum :) life bastıysa birde :D örnegin 110 lwl setleri aynı wiz ve rogue düşünelim ikisindede +5 silahlar olsun nova wiz tg ye 300-350k arası vurabilir zerk ve life ile ama rogue anca crit ile 300-350 vurabilir yani biri sürekli yüksek vuruyor digeri crit gelince o da sadece 1 skili okadar vurabilir :)

Yukarı Alt