siteyi arastirdim bard skillerinin turkcesini veya rogue + bard masterylerinde hangi skillerin eklenicegini (barda) bulamadim fazla sp harcamadan ekleyip uplyacagim bard skillerinin adlarini ogrenebilir miyim?

bannedddd

Buralıyım
Bence sadece noise ve speed'i aç.. Yaratıkları pasif yapma ve hızlı koşma skill leri yani..

Ben deneme amaçlı hepsini açtım çok eğlenceli oluyo :) ama işine yarıcak olan 2 skill noise ve moving marc :/

Rogue için str olucaksın.BU yüzden hiçbir işine yaramaz.45 lwlda 0.5k vurursun ancak.Belki 24 lwlda mobları birbirine düşüren bir skill var onu keyif için açarsın.

cooler haklı o skill çok zevkli ve aynı skill bölümünde şu anda verdiği statüyü unuttum ama wizard ın root skilliyle aynı işi görüyo oldugu yere yapıştırıyo(%80) bu skill de çok işine yarar :D

saolun bende xbow/bardım arkadasa yardım ederken bende bişiler öğrendim. benim zaten o ikisi acıktı artık daha da bardı lw atlatmam o zaman yada up lamak için atlatsammı

diesaga demiş ki:
saolun bende xbow/bardım arkadasa yardım ederken bende bişiler öğrendim. benim zaten o ikisi acıktı artık daha da bardı lw atlatmam o zaman yada up lamak için atlatsammı
lvl up yapıcaksın zaten kardesım bard 90 rogue 90 :thumbsup: noise ve moving marchın 2. halleri var :thumbsup:

hızlı kasılmak uniq item kasmak istiyorsan bard tek geçerim sağlam olmak istiyorsan cleric şasma

Yukarı Alt