RockStars Guildimiz kurulmusdur. Masterimiz Her serverde oldugu gibi RockUnique ' DİR. Guildimize 7/24 kasacak seviyeli duzgun arkadasları bekleriz. ECSRO - SWSRO - ZSZC gibi private serverlerde buyuk basarılar elde eden guildimiz bu serverdede en iyi olmamız zor degildir sizde bole bir guildin bir parcası olmak isterseniz bekleriz. Pm RockUnique - BesıktasLee veya mailto:[email protected] mailto:[email protected] ekleyebilirisniz tesekkurler..

milletin her yazdıgına maydonoz olma maderatörlügünü yapsana konuyu berbat ettin :S
cocuk ol veya olma kardeşim benim konumu kirletme uzatma Turkcem kotu okulu cok erken bırakdım napacan Bu kadar ilgilenendiriyomu
seni işin yok bunlamı ugrasıyosun :.

lnTerpoL

Bilgiliyim
brkfrk66 demiş ki:
captan yazmama diyosan cs oynuyodum elim alısmıs sorunun bittiyse ugrasma
Birinciye uyardım bir daha hakaret içeren cümleler kurarsan konuyu kilitleyeceğim ben zaten görevimi yapıyorum bu seni ilgilendirmez ben sana adam gibi uyarımı yaptım bir daha tavrın bu şekilde olursa konun kilitlenecek.

lnTerpoL demiş ki:
brkfrk66 demiş ki:
captan yazmama diyosan cs oynuyodum elim alısmıs sorunun bittiyse ugrasma
Birinciye uyardım bir daha hakaret içeren cümleler kurarsan konuyu kilitleyeceğim ben zaten görevimi yapıyorum bu seni ilgilendirmez ben sana adam gibi uyarımı yaptım bir daha tavrın bu şekilde olursa konun kilitlenecek.
interpool amacın ne ?

Kyrojen

Bilgiliyim
brkfrk66 demiş ki:
milletin her yazdıgına maydonoz olma maderatörlügünü yapsana konuyu berbat ettin :S
cocuk ol veya olma kardeşim benim konumu kirletme uzatma Turkcem kotu okulu cok erken bırakdım napacan Bu kadar ilgilenendiriyomu
seni işin yok bunlamı ugrasıyosun :.
+1

xFactoria demiş ki:
sanane ? Forumda herkes ozgurdur istedigini yazar su anda bende turkce karakterleri kullanmiyorum cunku benim klavyem ingilizce seni ilgilendirir mi ?
Ben kimin nasıl yazdığını söylemedim. Birbirlerine karşı olan uslüblarından bahsettim :detective:

forum kurallarında
herkez özgün bir türkçe kullanmalıdır ibaresi boş yere eklenmedi
bu bir uyarıdır :coffee:

Tony Montana demiş ki:
xFactoria demiş ki:
sanane ? Forumda herkes ozgurdur istedigini yazar su anda bende turkce karakterleri kullanmiyorum cunku benim klavyem ingilizce seni ilgilendirir mi ?
Ben kimin nasıl yazdığını söylemedim. Birbirlerine karşı olan uslüblarından bahsettim :detective:
bende bunu sana soyledigimi hatirlamiyorum anlayarak cevap verirsen sevinirim cicioe2

xFactoria demiş ki:
Tony Montana demiş ki:
xFactoria demiş ki:
bende bunu sana soyledigimi hatirlamiyorum anlayarak cevap verirsen sevinirim cicioe2
O zaman isim belirtirsin olur biter cicioe2 :sfff:

Yukarı Alt