Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Revell P-51B Mustang [Maket Uçak Aldım]

Uzun yıllardır bu aleme girmek istemiş olup bir türlü zaman bulamıyordum ve artık tam zamanı dedim ilk ürünümü aldım :kalp:

Daha önceden model uçak yapmış olanların tavsiye ve önerilerine ihtiyacım var haftasonu ilk ürünümü yapmaya başlıyorum.

Ürün Görüntüsü :
p51b_01.jpg

Ürün Bilgisi :
http://www.ipmsstockholm.org/magazine/1999/07/stuff_eng_svennevik_p51b.htm

Eğlenceyeyi seven adamsın hacım,hiç şasırmadım bu tarz eğlence türüyle karşımıza çıktığına. :P

Kolejde ortaokuldayken maket-model bölümündeydim biz de almış uçuruyorduk ayda 1-2 kere... Hatta yarışlar yapardık bölümün tüm öğrencileriyle ... Bir gün rüzgarlı havada havaalanına gitmiştik. Öğretmen bu havada uçuramayız oturalım sohbet edelim dedi nerdeyse hepimiz ağlayıp zırlayınca siz bilirsiniz dedi...
10 dk sonra hepimiz ağlıyorduk , tüm uçaklar çakıldı :mrgreen:
Sonra bir daha el atmadım o işe yeter :P
Sana bol şans dilerim + rüzgarlı havada deneme yapma :D

Absence

Vay yakışır Hayırlı olsun uçak değilde daha cok arabalar ilgimi çekio benim

okan abi modem uçak derken motorlu versionlarmı yani bin dolar üstü versionlarmı yoksa kendin birletştir tarzı bişimiş

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
güzel yorumlar için çok teşekkürler canlarım, hobi ben demek bensiz hobi olmaz kültür sanat eğelnce action alkol seks ben ile başlar bende son bulur :P

@ OsmanGelincik ,
yok kuzum maket bunlar başlıkta yazmışım zati şu anda plastikleri birleştireceğim baktım ki kabiliyetim var canım yenisini çekiyor hemen bunun uçanını alır yaparım test amaçlı aldım bunu iyi performans sergiler ve kolayca yaparsam devamı gelecektir.

Bende sandım Motorlu Versiyonlardan Eyer Öle Bİr TAne Alırsan Sana YArdımcı Olabilirim Ben Modem Arabal Kullanmışlıgım Var Zevkli Ama Aradan Uzun Zaman Geçtikten SOnra Sıkıyor YAnlız Modem Arabanın En Güzel Yani Normal Arabalar İle Yarış YAptıgınızda Arabayı Geçiyorsunuz :)

ps: Çünkü Adam vites 1-2-3 Derken Siz Vıınnnn Diyerekten Geçiyorsunuz HEr yerden düşse bile bişi olmuyor Tavsiyem Paraya Kıyıp Almak Ancak GErçekten Çok Pahalı Okan ABi İnş Maketi Yaparken Eğlenirsin (Tavsiyem Birde Helikopteri Denemelisin)

Burdan Modeller

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kuzum model arabada ben doyuma ulaştım RC'ci bir arkadaşım var tuzla autodrom'da model arabacılarla çok takıldık alayını kullandım ki adamların yakıtı bile 500€ gibi bir meblağ tutuyordu deli makinalardı normal arabalar hikaye kalıyor canım yanında 1 km'lik duz yolda anında git gel yapıp bir de lastik bariyerlere çarpardık o derece seri ve hızlı makinalar ama tadından yenmediği gibi zengin oyuncağı işte :P

biz böyle plastiklerle devam fakirizbiz.com :D

extraloob demiş ki:
kuzum model arabada ben doyuma ulaştım RC'ci bir arkadaşım var tuzla autodrom'da model arabacılarla çok takıldık alayını kullandım ki adamların yakıtı bile 500€ gibi bir meblağ tutuyordu deli makinalardı normal arabalar hikaye kalıyor canım yanında 1 km'lik duz yolda anında git gel yapıp bir de lastik bariyerlere çarpardık o derece seri ve hızlı makinalar ama tadından yenmediği gibi zengin oyuncağı işte :P

Bende Bi Alamadım Gitti 2 Senedir Almaya Çalışıyorum Arkadaslarımda Var Ancak Benim Olmadıktan Sonra Bi Anlamadı Kalmadıgından ALmaya Karar VErmiştim Fiyatı 1.600 YTL Olan Araç GErçekten Çok Güzel Ancak Kendine özel Bir Yakıtı VAr Ve İnternetten Arastırdım Araba yErine YAkıtı Alsam Aynı kapıya Çıkıyor Arada 1.600 YTL Yakıtı 649 YTL Bende Vaz Geçtim Ancak 1 Ay Önce Buldugun Süper Bi Arabayı Almaya Karar Verdim İnş Bende Senin Gibi Doyuma Ulaşırım.

Ps: Silkroadı Bırakabilsem Hemen Alırım İyi Eğlenceler Okan Abi :uyku:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
OsmanGelincik demiş ki:
extraloob demiş ki:

Bende Bi Alamadım Gitti 2 Senedir Almaya Çalışıyorum Arkadaslarımda Var Ancak Benim Olmadıktan Sonra Bi Anlamadı Kalmadıgından ALmaya Karar VErmiştim Fiyatı 1.600 YTL Olan Araç GErçekten Çok Güzel Ancak Kendine özel Bir Yakıtı VAr Ve İnternetten Arastırdım Araba yErine YAkıtı Alsam Aynı kapıya Çıkıyor Arada 1.600 YTL Yakıtı 649 YTL Bende Vaz Geçtim Ancak 1 Ay Önce Buldugun Süper Bi Arabayı Almaya Karar Verdim İnş Bende Senin Gibi Doyuma Ulaşırım.

Ps: Silkroadı Bırakabilsem Hemen Alırım İyi Eğlenceler Okan Abi :uyku:

rc club mı ne var bizim çocuklar oradalar ikinci el almanı tavsiye ederim iyi bir araç uygun fiyata alırız sen nette gezin bende bakarım sitelerine linki koyarım buraya.

Hayırlı olsun , Ama dikkat et abi bunları uçurmak zordur , oncada para saydıktan sonra dikkatli kullan bence :D

Çok eskiden odtü'de okuyan bir ağabeyim vardı aynı şekilde kendileri uçak tasarlıyordu maket. Onların beyinleri yani yazılımları ile uğraşıyordu, cidden çok keyif verici oluyor kullanması. Bir aksiyon, adrenalin iyi geliyor.

Hayırlı olsun uçağın hacım.

Bu maketi yaptim. Baya zaman gecti. Amcama verdim evinde sakliyor simdi. Maketler ugrasmak ister, emek ister ve bol bol ozen ister. Sen kararini vermissin. Eminim bu maketi alirken bu dediklerimi yapman gerektigini dusunmussundur. Bu yuzden sana basarilar diliyorum. Emin ol bitince gercekten guzel bir maket oluyor. Ozen gostermeyi sakin unutma cunku maketi yaparken ozen gostermessen hicbir anlami kalmaz. Kolay gelsin Okan abicim! :beer:

Zamanında maket tank gemi falan yaprdım motorlu olaraktan çinden getiren bi oyuncakçıda bulmuştum ankarada gayet ucuzdu.uçak sadece 1 kere denedim ayarını tutturamadığım için uçmadı haliyle çakılıp darmadağın oldu o günden sonra uğraşmıyorum uğraşacak pek vaktim de olmuyor açıkcası.Ama gerçekten zevkli bir uğraş uçakta en çok dikkat edilmesi gereken nokta bence simetri ben başaramadım bir kanadında çok küçük bir defo vardı o yüzden uçmamıştı.İnşallah uçtuğunu da görürüz bu canavarın :)

Yukarı Alt