Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Rev6 silkroadonline.net'te çıkarak ünlü oldu hatırlatırım ^^

Bir güncellemeden sonra , rev6.com charlarınızı soyuyor girmeyin gibisinden bir duyuru yazılmıştı silkroadonline.net'e ondan sonra bu kadar ünlü oldu rev6.com ^^

Windy

Sağolsunlar süper reklamımızı yaptılar,deli hit gelir ^^ ahh canlarım benim ya kıyamammm :P ya sanki kendileri legal paylaşım mekanıda bize neler yazıyorlar. :D

Server
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
TrowZeeN demiş ki:
bunun övünülecek bişey oldunu sanmıyorum :?

silkroad - rev6 - extraloob

dünya bu üçlüyü tanıyor nasıl övünülecek birşey değil ki.

rev6 bir joymax taşeron firmasıdır, botların hepsini bunlar yaptılar, sitelerinde ki charların bilgilerini nereden alabilecekler başka varmı böyle birşey dünyada hiçbir oyunda olmayan bir site özelliğine sahip bu rev6 kaynağı nereden geliyor 2-3 tane velet mi oturup yapıyor sanıyorsunuz bunları hepsi joymax'in taşeron firması botların hepsi joymax'in gold'ları alemlere sunan joymax, neymiş gold satılıyormuş adama gitsem 100b gold istesem anında veriyor deli mi bunlar 1 yıl toplasan birikmez adamların her server'larında bu kadar gold var yahu heyyy uyanın artık silkroad = sbot - goldbot - rev6 - vb. illegal herşey.

ve şu bir gerçek ki biz Türk zekamızla adamların işine çomak soktuk onların yaptığı programları devamlı kırdık herkese bedava dağıttık sonuç artık vuracak yerleri kalmadı buradan ağlamaya başladılar veya bir farklı bakış açısı bizim de onlar gibi büyümemizi silkroad'ın türkiye'de ki rev6'ları olmamızı istiyorlar vadi burası kuzum herşey olabilir.

enjoy its :kalp:
+1
RuFFLeSs demiş ki:
kuzum herkesten önce biz vardık hem yerli hem yabancı çoğu site yokken extraloob.com alemlerde geziyordu iş yapıyordu rev6'da bizim farkımızda bizden daha büyük site mi var yazsın oraya ahahahaaa neyse harika oldu bu iş harika neymiş spammış pfff :mrgreen: :twisted:

Okan abi bu arada malum site idda ediyo 50 bin üyeniz yoktur diye:wink1: herkes biyeriyle gülüyo şunlara kaç üyemiz olduğunu söyleyebilirmisin?

P.s:Silkroadda bu kadar program yapan,crackleyen tek site oldugumuz için rev6 koymuş , lakin rev6dada server stats var onlar illagel değilde bizmi illagaliz:wink1: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :muck:[/quote]

Rev6 Sİlkroad'dan alıyor.Biz Rev6'dan.Yediremeyince Böyle Yapıyorlar :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
eskiden olsaydı ss alır show yapardım aylık 42 milyon sayfa gösterimi olan dünyanın en büyük sitelerindeniz derdim lakin şu anda rakip site kalmadı Türkiye'de sadece biz varız en güncel en popüler ve her daim çalışkan bir kadromuzla bu bağlamda kim ne diyorsa desin geçiniz.com bugün her yerde biz konuşuluyorsak şunuda bilin ki dünyada En Büyük Silkroad Bilgi Paylaşım Sitesi Bizizdir.

Kemalist ne güzel yazmış silkroadonline.net'te rev6 için böyle bir duyuru yapmıştı ahahaha demek tarih bizi yukarıya taşımaya karar verdi 8)

Bir anlamda çirkefliği tanımlıyor bize rev6 ^^ Kendisini tek zannediyordu biz büyüdük onlarla eş seviyeye geldik ve bir anda çelme takma sevdasına vuruldular ^^ Bize böyle çamur atacaklarını sanıyorlar , halbuki tek yaptıkları bizim büyümemize katkı sağlamak

Server
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
RuFFLeSs demiş ki:
kuzum herkesten önce biz vardık hem yerli hem yabancı çoğu site yokken extraloob.com alemlerde geziyordu iş yapıyordu rev6'da bizim farkımızda bizden daha büyük site mi var yazsın oraya ahahahaaa neyse harika oldu bu iş harika neymiş spammış pfff :mrgreen: :twisted:

Okan abi bu arada malum site idda ediyo 50 bin üyeniz yoktur diye:wink1: herkes biyeriyle gülüyo şunlara kaç üyemiz olduğunu söyleyebilirmisin?

P.s:Silkroadda bu kadar program yapan,crackleyen tek site oldugumuz için rev6 koymuş , lakin rev6dada server stats var onlar illagel değilde bizmi illagaliz:wink1: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :muck:

eskiden olsaydı ss alır show yapardım aylık 42 milyon sayfa gösterimi olan dünyanın en büyük sitelerindeniz derdim lakin şu anda rakip site kalmadı Türkiye'de sadece biz varız en güncel en popüler ve her daim çalışkan bir kadromuzla bu bağlamda kim ne diyorsa desin geçiniz.com bugün her yerde biz konuşuluyorsak şunuda bilin ki dünyada En Büyük Silkroad Bilgi Paylaşım Sitesi Bizizdir.

Kemalist ne güzel yazmış silkroadonline.net'te rev6 için böyle bir duyuru yapmıştı ahahaha demek tarih bizi yukarıya taşımaya karar verdi 8)[/quote]

Extraloob 4ever.Bu siteye ilk geldiğim günden beri çıkamıyorum siteden.İyi günümde oldu kötü günümde.Reklam da yaptım küfürde ettim.Banlandım.Ama Yine Bırakayıyorum :D

extraloob demiş ki:

Kemalist ne güzel yazmış silkroadonline.net'te rev6 için böyle bir duyuru yapmıştı ahahaha demek tarih bizi yukarıya taşımaya karar verdi 8)
Bknz: Bot-cave.net'den önce sitemizden S-bot'a ulaşılabiliyor.Buna Bot-cavê'nin yanıtı : extraloob'da varsa sorun yok ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hmzsnmz demiş ki:
Bir anlamda çirkefliği tanımlıyor bize rev6 ^^ Kendisini tek zannediyordu biz büyüdük onlarla eş seviyeye geldik ve bir anda çelme takma sevdasına vuruldular ^^ Bize böyle çamur atacaklarını sanıyorlar , halbuki tek yaptıkları bizim büyümemize katkı sağlamak

kuzum vadide şöyle yazılmış, bu bağlamda olay basit adamlar bizim reklamımızı yapmak istiyorlar işi bilmeyen bir tospa o haberi görünce aa ne kadar kötüymüş diyecek ve sitemize girecek işi bilen ise ulen tezgaha bak bizim oraya girmemizi istiyorlar diyecekler ve girecekler, aynı silkroadonline duyurusu onlarda rev6 için haber yapmışlardı şimdi rev6 yapıyor 6 ay sonrada sro haber yaparsa bizi şaşmayın :muck: :mrgreen:

ImmorTaLGoD demiş ki:
extraloob demiş ki:

Bknz: Bot-cave.net'den önce sitemizden S-bot'a ulaşılabiliyor.Buna Bot-cavê'nin yanıtı : extraloob'da varsa sorun yok ^^

kim vermiş o yanıtı nerede ne zaman :mrgreen: :muck:

extraloob demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:

kuzum vadide şöyle yazılmış, bu bağlamda olay basit adamlar bizim reklamımızı yapmak istiyorlar işi bilmeyen bir tospa o haberi görünce aa ne kadar kötüymüş diyecek ve sitemize girecek işi bilen ise ulen tezgaha bak bizim oraya girmemizi istiyorlar diyecekler ve girecekler, aynı silkroadonline duyurusu onlarda rev6 için haber yapmışlardı şimdi rev6 yapıyor 6 ay sonrada sro haber yaparsa bizi şaşmayın :muck: :mrgreen:

ImmorTaLGoD demiş ki:
extraloob demiş ki:

kim vermiş o yanıtı nerede ne zaman :mrgreen: :muck:
Bende birinin postunda görmüştüm :lol:
Ps:Çaktırma ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
şu anda tüm dünyada sitemiz konuşuluyor bir anda hit olduk yerli yabancı kim varsa sitemize geliyor muhteşem oldu yaa keşke hergün bizi haber yapsalar :D

Yukarı Alt