Rev6' dan yeni yenilik oyundaki active player listesi.

0-25 , 26-30 , 31-35 gibi belirli leveller arası;
119wljt.jpg

Yeni özellik ;
2z7qyph.jpg

Gaia 81-85 arası active player örnek liste:

313gift.jpg

topicsonugorseli.png

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
CaN_KsK demiş ki:
Bizler gibi gün geçtikçe büyüyen gelişen bir rev6 var karşımızda.

harika bir haber cidden çok iyi yakalamışsın tebrik ederim hacım, bizle beraber herkes bir adım ilerlemeye çalışıyorlar ne güzel :coffee:

Bilgilendirme için teşekkürler fakat ben başlığa taktım :) "Rev6' dan yeni yenilik oyundaki active player listesi."
Yenilik zaten yeni bir şeydir önüne yeni sıfatı getirmek, Türkçe'ye ters düştüğü gibi cümlenin akışınıda bozmakta. Eski yenilik olamayacağına göre -ki kelime kurgusu bakımından eski yenilik ile yeni yenilik arasında hiç fark yok- yeni yenilik hiç olmaz. Forum kurallarınızdaki Türkçe diline vermiş olduğunuz öneme dayanarak arkadaştan başlığı değiştirmesini rica ediyorum.

_Desmond_ demiş ki:
Bilgilendirme için teşekkürler fakat ben başlığa taktım :) "Rev6' dan yeni yenilik oyundaki active player listesi."
Yenilik zaten yeni bir şeydir önüne yeni sıfatı getirmek, Türkçe'ye ters düştüğü gibi cümlenin akışınıda bozmakta. Eski yenilik olamayacağına göre -ki kelime kurgusu bakımından eski yenilik ile yeni yenilik arasında hiç fark yok- yeni yenilik hiç olmaz. Forum kurallarınızdaki Türkçe diline vermiş olduğunuz öneme dayanarak arkadaştan başlığı değiştirmesini rica ediyorum.
Türkçemize vermiş olduğun önem için çok teşekkür ediyorum,başlık değiştirildi.

Yukarı Alt