Kac char soyulmus neden konu acan yok ?
xD
Kaynak nerde :D
Kardes oyunla bi alakam kalmadı ama rev6nın soyacağına inanmıyorum.

siteden gelebilecek keylog gibi bi tehditde virüs programın kesinlikle seni uyarır ki rev6 bizim charımızı hacklemek istese böyle dandik bi yola başvurmaz adamlar joymaxın sitesiyle istediği gibi oynuyor bizim bilgilerimizi ele geçirmeleri için rev6 ya girmemıze gerek yok bence

Charını seven rev6ya girmez :wink1:
Bu doğru olabilir çünkü ben bi ara rev6ya çok giriyordum charım soyuldu..Şimdi format attım gereken önlemleri aldım rev6yada girmiyorum..Charım sapa sağlam.Bu arada bir kaç arkadasımda soyuldu.. Hepside sürekli rev6ya giren arkadaşlarımdı.Rev6 Joymaxı Hackledi..Bu yüzden bizi soyanda rev6 olabilir. 8)

RinkutakiaRi demiş ki:
Bu doğru olabilir çünkü ben bi ara rev6ya çok giriyordum charım soyuldu..Şimdi format attım gereken önlemleri aldım rev6yada girmiyorum..Charım sapa sağlam.Bu arada bir kaç arkadasımda soyuldu.. Hepside sürekli rev6ya giren arkadaşlarımdı.Rev6 Joymaxı Hackledi..Bu yüzden bizi soyanda rev6 olabilir. 8)
char ımı açtığım günden bu güne giriyorum hiçte bi sorun olmadı :D

Soyulmaların temel nedeni onlinegames trojan isimli bir virus diğer nedenler ise cafelerde oynayanların herhangi bir şekilde şifrelerinin görülmesi yada blunması.. Rev6 nın bu işte olduğunu sanmıyorum

talip123 demiş ki:
hellrider78 demiş ki:
Soyulmaların temel nedeni onlinegames trojan isimli bir virus diğer nedenler ise cafelerde oynayanların herhangi bir şekilde şifrelerinin görülmesi yada blunması.. Rev6 nın bu işte olduğunu sanmıyorum
aynen onlinegames trojeni 1 günde 2 çarımı soydu :!!&%&!
onlinegames denen halt 4 tane usb belleğime bulaşmıştı, yapışkan birşey :?

RinkutakiaRi demiş ki:
cafede girerken we arkadaşlarınıza dikkat edin.bebe yaşındaki oyuncular birbirinin charını soyuyo hacklio lol

Yukarı Alt