Yha Beyler Size Bişi Sorucam Ben Bi tane Program Gördüm ingiliz bi adamda Adam Sp Farm Yapıyo Ong Farmı We Lv Düşmesi Lazımya Hani Lv Düşüp Düşüp Yeniden kaılıyoya İşte Adam 2 tane Char Açmış... Charın Birini Eziq Bi tane Cleric Açmış Ress Basması İçin Dieride Sp Farm Yaptıgı Char Şimdi Bu Sp Farm Yattıgı Anda Bu Ress ci Char Ress Çekiyo we Geri Kaldırıyo !! Böle Bi Program Warmı?
:?:

bence bunun yeri burası değil sence ? bunu programlar bolumune tekrar aç derim

ben biliyorum onu ansıl yaptığını.
2 tane ayrı pc lerden charları açıyorsun 1 tanesi resci diğeride Lw düşürmek istediğin char. Lw düşürmek istediğini Bot ile giriyorsun öldüğünde şehre ışınlanmasını kapatıyorsun potu çekiyorsun ve yüksek Lw bir yere koyuyorsun botu. Ondan sonra botu çelıştırıp ENTER tuşunun üstüne ağır bir cisim koyuyorsun :D resci chara geçip char yattıkca resliyorsun enter basılı olduğundan o kalkıp kasmaya devam ediyor ama gene yatıyor :D sen tekrar resliyorsun.... bu şekilde hızlı Lw düşürebilirsin ^^

garip_avci demiş ki:
ben biliyorum onu ansıl yaptığını.
2 tane ayrı pc lerden charları açıyorsun 1 tanesi resci diğeride Lw düşürmek istediğin char. Lw düşürmek istediğini Bot ile giriyorsun öldüğünde şehre ışınlanmasını kapatıyorsun potu çekiyorsun ve yüksek Lw bir yere koyuyorsun botu. Ondan sonra botu çelıştırıp ENTER tuşunun üstüne ağır bir cisim koyuyorsun :D resci chara geçip char yattıkca resliyorsun enter basılı olduğundan o kalkıp kasmaya devam ediyor ama gene yatıyor :D sen tekrar resliyorsun.... bu şekilde hızlı Lw düşürebilirsin ^^

o zmn ona bide boy kulanıcagıma en iyisi o eziq charı ag bot fln kuram :D

Yukarı Alt