Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ER0iN demiş ki:
ECSRO bitmedi 1-2 ay sonra açılması bekleniyor

ecsro 1-2 ay sonra açılabilir buna şaşmam nasıl ki joymax rumatayı kapattı, sbot clientless'ı kaldırdı ve ecsro ile herkesin önüne bışak gibi set çekti 1-2 ay sonra isroya rağbet artar ve hepsi teker teker açılır ama şu bir gerçek ki ecsro'nun birşeyine 1 lira veren bundan sonra kerizdir :muck:

PS : isroya da 5 lira veren kerizdir diyeceğimde biz alıştık artık ayda 20-30tl veriyoruz zevk için :lol:

extraloob demiş ki:
ER0iN demiş ki:

ecsro 1-2 ay sonra açılabilir buna şaşmam nasıl ki joymax rumatayı kapattı, sbot clientless'ı kaldırdı ve ecsro ile herkesin önüne bışak gibi set çekti 1-2 ay sonra isroya rağbet artar ve hepsi teker teker açılır ama şu bir gerçek ki ecsro'nun birşeyine 1 lira veren bundan sonra kerizdir :muck:

PS : isroya da 5 lira veren kerizdir diyeceğimde biz alıştık artık ayda 20-30tl veriyoruz zevk için :lol:
çok güzel demişsin :D Pre almıştık 10 liraya geçen sene 2 ortaktık 5 5 vermistik :D:D

iSroda exp sorunu var yoksa iyi :D
bende döncem heralde artık iSro ya . nasil bir char acmamı onerırsınız . S/S cold light bicheon nsl ?

EmmaW

dark.tr demiş ki:
extraloob demiş ki:
ER0iN demiş ki:

çok güzel demişsin :D Pre almıştık 10 liraya geçen sene 2 ortaktık 5 5 vermistik :D:D

iSroda exp sorunu var yoksa iyi :D
bende döncem heralde artık iSro ya . nasil bir char acmamı onerırsınız . S/S cold light bicheon nsl ?
Burayı veya burayı inceleyerek kendine uygun buildi bulabilirsin :curtain:

ayrıca ecsro konusuna gelince ecsronun artık düzeleceğini sanmam 2 ay sonra açılsa bile tekrar kapanabilir bu dönemde isro oynayın herşeyin en iyisi orjinalidir ^^

vay be 75 tl verdık o kadar oynucağız diye elimizde patladı açılırsa np de gitti char tamda 100 olmuştum artık isro başlarım

:lol: Elimde sağlam char kalmamıştı zaten neyseki tam zamanında satılmış charlar :)

PS: Charı olanlara geçmiş olsun.Bende PLwL Yapıcam Malazgirt(TR) de ilgilenenlere duyurulur. En yeni serverda Ucuz PLwL hizmeyi yakında....

isro oyuncusuyum bi deniyeyim dedim oyunu indirdim tam cara girdim kapandi bidaha acilmadi galiba hersey benim yuzumden

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
HİTCHHİKER demiş ki:
isro oyuncusuyum bi deniyeyim dedim oyunu indirdim tam cara girdim kapandi bidaha acilmadi galiba hersey benim yuzumden

:mrgreen: :twisted:

Ps : birisi de botta kasıyormuş GM gelmiş charını bug'a sokmuş o da beddua etmiş o gece ecsro kapanmış puahahahaa :twisted: :mrgreen:

Ps 2 : anladı o kendisini anladııııııııııı :lol:

e o kadar reklamını yapıyodunuz ecsronun ? ve private srolar isronun yerine oyuncular için alternatif oluyodu ... iyi mi oldu şimdi?

Yukarı Alt