Kırmızı candır.Bende isterim hep gitar çalmayı öğrenmek ama öğretecek birini bulamadım buralarda :D

Çalmayı cidden biliyorsan ve sabırlıysan olabilir arıyorum yani öyle birini :D Çalabileceğimi bilsem alırım bende bir gitar ama becerebileceğimden emin değilim :D

Mirage demiş ki:
Çalmayı cidden biliyorsan ve sabırlıysan olabilir arıyorum yani öyle birini :D Çalabileceğimi bilsem alırım bende bir gitar ama becerebileceğimden emin değilim :D
Saka maka arkadasim normal gitar çalmasini internetteki derslerden öğrendi 1 sene falan once suan gayet gz caliyor. Biraz yetenek biraz istek sende basarabilirsin :headbang:

Mirage demiş ki:
Neden çalamayasın sen özürlü müsün ? :D Bak bende birşeyden anlamıyorum.1 gün önce aynı gitardan aldım amfisi gitarı derken onca para verdim hiçbir şeyinden anlamıyorken.Bu gün arkadaşım geldi bir kaç ritim gösterdi elin alışssın dedi yavaş yavaş ritim tutmaya başladım.Bu işler hemen pat diye olmaz zaman ister ben başladım sanada öneririm hadi hayırlısı :thumbsup:

Yukarı Alt