A

Anonymous

Guest
bak arkadaşım sana tam ve kesin bi çözüm şimdi alıyosun kasanı eline sana en yakın int cafeye gidiyosun veriyosun 1-2 ytl ben gibi kurdurup getiriyosun walla hiç uğraşma indirmek 10 saatini alır böyle en fazla 1 saatte hallerdesin işini. ben denedim ne rapidden yükleyebildim nede u torrentten salı günü gece 23,00 da açtım pc yi utorrentten indirmeye başladım ertesigün saat 21,30 gibi %99,9 oldu öyle kaldı :lol: olan kotama oldu... sen en iyisi benim yaptığım gibi git cafeciden rica et atsın sana...

cok dogru diyosun ama suan kafeye tasıcak imkanım yok ne yazıkki cok uzakta kafe aslında cd falan satsalar iyiydi Sad :'(

A

Anonymous

Guest
walla ben ilk gittiğimde kafeye 2 cd götürdüm elimde mal gibi geri g eldim :mrgreen: hiç bi cd ye sığımıyomuş yüksek gb cdlerde de uğraştırıyomuş masraflıymış :mrgreen: eve geri gittim okadar yolaldım ksayı girdim cafeye 2 ytl :mrgreen:
atla minibüse git ya sro bu başka bişiye benzemez :mrgreen: :mrgreen:

ben walla torrenttn bi indirdim 12 saatte indi şimdi avrıpalı adamım var 16 lwl yaptım ama intetnet kafe gine en iisi

FearLess017 demiş ki:
walla ben ilk gittiğimde kafeye 2 cd götürdüm elimde mal gibi geri g eldim :mrgreen: hiç bi cd ye sığımıyomuş yüksek gb cdlerde de uğraştırıyomuş masraflıymış :mrgreen: eve geri gittim okadar yolaldım ksayı girdim cafeye 2 ytl :mrgreen:
atla minibüse git ya sro bu başka bişiye benzemez :mrgreen: :mrgreen:
yok yav onu zip yap böl 650mb lık seylere boldukten sora istediğin cd ye sıgdır

ulen ben hepsini indirdim ama buraya çıkar diyorum tam çıkarırken part da hata veriyo dosya bozuk diyo bu sorunu bilen varmı ?

Yukarı Alt