joysro

zeneth
Durum
En iyi cevaba gitmek için tıklayın >> En iyi mesaja git…
Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
RANSTAEXL.png

Extraloob üyelerine çok özel indirimler için mesaj atınız :wink1:

RanstaMonsta olarak çeşitli platformlarda yıllarca görev yaptım ve son bir yıldır private serverlar için çeviri hizmetleri sunuyorum.

Tanıtım konularınızı 24 saat içerisinde profesyonel bir şekilde İngilizce'ye çevirip direkt olarak epvp'de kullanabileceğiniz hazır kod sayfanızı size iletiyorum.

Epvp'de bulunan konularınız ile ilgileniyorum, konunuzu Premium hesabımdan açmanıza olanak sağlıyorum.

Yabancı ekip üyeleriniz ile iletişiminizi sağlıyorum, toplantılarınıza çevirmen olarak katılabiliyorum.

Forumlarda, oyun içerisinde, Discord kanalınızda ve Facebook sayfanızda yerli ve yabancı oyuncularınıza yardımcı oluyorum. Sorularını cevaplıyorum ve problemlerini çözüyorum.

Yalnızca Türkiye'de değil yurt dışında da boy gösterebilmeniz için size tam destek sağlıyorum.

Ödemeler kesinlikle işe başlamadan önce alınmaktadır, lütfen bana "Açılıştan sonra öderiz, tutarsa 2 katını veririz, silk verelim" tarzında mesajlarla gelmeyin.​

Fiyatlar, hizmetler ve referanslar hakkında daha geniş bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Extraloob: RanstaMonsta
Discord: RanstaMonsta#5763

Son düzenleme:
Hocam merhaba Ö.M alabilirmiyim,

Merhaba, oyun içi destek için ücret hakkında öm üzerinden bilgi verebilirmisiniz?

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Fiyatlar, hizmetler ve referanslar hakkında daha geniş bilgi almak için lütfen benimle Discord veya Extraloob Ö.M. yolu ile iletişime geçiniz.

Tanıtım konusu çevirisi, tanıtım konusu düzenleme, facebook - discord hesaplarının yönetimi, oyun-içi destek, Türkçe - İngilizce duyuru-güncelleme-anons yazıları, yabancı oyuncularla her türlü iletişim, yurt içi-dışı para işlerinizin hepsi ile ilgilenilir.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Extraloob üyelerine özel %10'dan başlayan indirimleri kaçırmayın!

- Konu güncellendi.

Durum
En iyi cevaba gitmek için tıklayın >> En iyi mesaja git…
Yukarı Alt