Taze kestim daha 5 dk bile olmadı.. son anda yatım lag yuzunde ama olsun sonuçta kestim :lolmuch: :lolmuch:

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
vayy iyi yatırmısıında ben bisey anlamadım sen swordsan nsl o heuksal skillini actin o mage defence yapanı

imageden cıkarmak bıle ölüm Evil or Very Mad
ama yenı kestıklerımı koyarım :lol:
gerçi yenı serwerda açlar baya çok ama olsun onlarlada ugrasırız :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tebrikler güzel iş çıkartmışsın da mana nasıl bitmiş ben onu anlayamadım Rolling Eyes

fbli69 demiş ki:
adam ölüo %0.1 bile ex düşmüo ohhh :lol:

Adama Giden Ex yarkandan geri geliyor kardesim sen galiba bu oyunda yenisin :lolmuch:

Bu Arada Halil Kardesime Tebriklerr...

(not):Raay_Jovan Karakterine yarkan 400 vuruyor kesmese ayıp hehe

extraloob demiş ki:
tebrikler güzel iş çıkartmışsın da mana nasıl bitmiş ben onu anlayamadım Rolling Eyes

Sayın Adminim Adam Belirtti zaten lagta kalmıs kendisi arkadasım mahalleden internet cafeye gelmis ve orda kesmis bahsettigim internet cafede bagantı 10 dk de bir gider veya laga girince 10 dk sonra cıkar bu yüzden manada canda bitmis :lol:

tebrik ederim Halil iyi iş cıkarmışsın. inş. bir gün bende siftah yapcam :lolmuch: (blade ile zor ama deneriz)

_TS_CluB_ demiş ki:
extraloob demiş ki:

Sayın Adminim Adam Belirtti zaten lagta kalmıs kendisi arkadasım mahalleden internet cafeye gelmis ve orda kesmis bahsettigim internet cafede bagantı 10 dk de bir gider veya laga girince 10 dk sonra cıkar bu yüzden manada canda bitmis :lol:

güzel bir açıklama saol kardeşim

Yukarı Alt