mertlove512 demiş ki:
Clan nembers ;
WomanDown
musman
-_G_S_-
MerT_TR
0zigtaa
KoSMeR
_DEMIREL_
MerT_TR
DesertMooN__
NoobSmok3
SagoLera
senyorita
_BLaCk_BoY_
TuDoShiKaMe

Linklerini üstüne ekliycem. :)

Ünüm yayılmış bu arada xP
Kimberlynn summer6: bende aranızdayım unutmayın -.-

Çok iyi clanımız gerçekten Leaderimzde çok iyi Gökalp ben evde değilim bildiğin üzere inşallah CSM5 yapabilirsin. :D

Server
Assos
Takımı
Besiktas
nicksiz_kubi demiş ki:
Çok iyi clanımız gerçekten Leaderimzde çok iyi Gökalp ben evde değilim bildiğin üzere inşallah CSM5 yapabilirsin. :D
Adam geçen maşallah gecenin 03.00 'da girmiş kasıyordu. Dedim rüyandaCA mı gördün ? Dedi ben Gökalp :mrgreen:

EliteTurk

Aileden
Clana bende dahil oldum ortam gerçekden kaliteli ve sağlam daha önce zaten hiç clana girmemiştim ama R.A.M.P.A.G.E clanında hayat var herkezden ses çıkıyor oyun dahada sardı beni. :kalp: :buddha:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
LegendMaster demiş ki:
Clana bende dahil oldum ortam gerçekden kaliteli ve sağlam daha önce zaten hiç clana girmemiştim ama R.A.M.P.A.G.E clanında hayat var herkezden ses çıkıyor oyun dahada sardı beni. :kalp: :buddha:
:muck: :beer: :kalp:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Toxicated demiş ki:
Clana alım şartları: (Bu kurallar değişebilir , kaldırılabilir , yenileri eklenebilir, bazı kişiler için göz ardı edilebilir.)

1) Hack , illegal program vb... şeyler kullanmak kesinlikle yasaktır kullanıldığı anlaşıldığı halinde sorulmadan kesin olarak atılıcaktır.
2) Oyun bugların , glitchlerden vb... yararlanmak kesinlikle yasaktır.
3) Skype'ın yüklü olması ve CW'lerde kullanılması ZORUNLUDUR.
4) Oyun oynarken sadece eğlen.Küfür ve kişiyi aşağılayıcı hakaretlerden kaçınmalısın.
5) Haftada en az 1 gün online olmak zorunludur.Sebepsiz olmaduğu takdirde 1 kez uyarı alırsınız , 2.sinde atılırsınız.
6) Oyun oynarken sadece eğlen.Küfür ve kişiyi aşağılayıcı hakaretlerden kaçınmalısın.KÜFÜR kesinlikle ve kesinlikle yasaktır.
7) En düşük rütme CSM1'dir. En düşük k/d 1.30
8) Yaş sınırı önemli değildir ; davranışları , sözleri olgun olduğu sürece her yaştan katılabilir.
9) Clan savaşlarına clandan açık kişilerden anlaşıp girmek serbesttir.
10) Söz dinlemeyi bilmiyen , verilen görevi yerine getiremeyen kişiler KESİNLİKLE başvurmasın.Fireteam haritalarını kesinlikle Black Market serverında oynarız.
11) Patch geldiğinde mutlaka yeni haritaları deneriz çağrıldığınızda gelmelisin.
12) Clanda nx istemek yasaktır.

Edit: Başvuru yaparken rütbe ve kd'nizi yazarak atarsanız seviniriz. Lütfen özel mesaj değil bu konunun altına ve oyundan başvurunuzu yapınız.
Edit 2: Clanımızda Renk ve Amblem mevcuttur.
Edit 3: Clanımız lvl 3 olmuştur.

Clan Yetkilileri
Leader:
Toxicated

Admins:
NoobSmoke

_NuSReT_
/ Güncel

Server
Assos
Takımı
Besiktas
LegendMaster demiş ki:
Toxicated demiş ki:
Banlandığım için clan dağıldı zaten.
Ben hala clandayım malum clan silahlarına ihtiyaç oluyor başka clanada gitmek istemiyorum ama baya bi sessiz sensiz bu CA Sertaç. :kalp: :headbang:
Oyunu geçen yanlışlıkla sildim valla, 2-3 fazla dosya siliyim derken :P Daha da indiremem hiç. Sertaç artık Point Blank akar :headbang:

EliteTurk

Aileden
LegendMaster demiş ki:
Point Blank'a baktımda çok yeni bir FPS oyun sanırım 546 MB hiç birşey bende bir tadına bakıyim şunun. :twisted:
Karakteri hangisinden yapıcaksın bende ondan yapıyim beraber akalım CT -Force mi Free Rebels mi soru:

Yukarı Alt