Rogue charlarda lvl 40 ta açılan bir skill başkasının görüntüsünü aynen almaya yarıyor şimdi dikkat etmeniz gereken,siz pvp yaparken yanınıza biri gelir hiçbi şekilde bi gariplik farketmezsiniz cape i vardır,mouse u üstüne getirdiğinizde normal bir şekilde pvp yaparken ki şekli alır mouse, adama dalarsınız vede bi bakmışsınız pk sınız...rogue ler bunu çok yapıyor daha başıma gelmedi ama yabancı forumlarda vs. bu şekilde uyarılar mevcut o yüzden biriyle pvp yapmadan önce 2 kere düşünün yada uyuz olduğunuz birine aynı taktikle pk cezası verin :mrgreen: bu bilgiyi size verdim ama umarım kötüye kullanmak yerine kendinizi korumak için kullanırsınız ve umarım JM bunu görür ve ilk patch le düzeltir yoksa china nukerlere pvp haram,düşünsenize bi light nuke atacaksınız 3 rogue birden yatacak aha zıctınız :mrgreen:

ALLAHHHH derim ben korkun uleyn benden süper bilgi teşekkür ederim penny kendim rogue açtım iyiki açmışım.bütün server pk-pk dolaşır yakında.Milllet yaratık kesceğine bir birini keser paso.Herkes 1lvl olmuş manyang kesio tekrardan :mrgreen: :mrgreen:
yuhahahah
muhahahh
zuahahahhaha

PC_kopat demiş ki:
ALLAHHHH derim ben korkun uleyn benden süper bilgi teşekkür ederim penny kendim rogue açtım iyiki açmışım.bütün server pk-pk dolaşır yakında.Milllet yaratık kesceğine bir birini keser paso.Herkes 1lvl olmuş manyang kesio tekrardan :mrgreen: :mrgreen:
yuhahahah
muhahahh
zuahahahhaha
kötüye kullanmayın demiştim ama :lolmuch:

Allah kahretsın bende bugun pk oldum ve full blue +5 rıngım gıttı...
ve oralarda gordugum bırcok kısı pkydı... Evil or Very Mad

AsK_MiLiTaNi demiş ki:
Allah kahretsın bende bugun pk oldum ve full blue +5 rıngım gıttı...
ve oralarda gordugum bırcok kısı pkydı... Evil or Very Mad
bende dün pk idim ama rogueler tarafından yapılmadım,_ZBI_ yaptı o adama dikkat edin siz kasarken gelip vurmaya başlarsa sakın karşılık vermeyin çok sinsi bi şerefsiz ben şahsen onun kadar adi bir insan evladı daha gömedim butun server nefret ediyor kendisinden.

ParduS_ demiş ki:
penny bıraz once bızım serverda _ZBI_ pt canavarı keserken pk oldu adam XD
sastım bea yazık oldu xD
iyi olmuş adiye dün yüzüğümü düşürdüm onun yüzünden bide zar zor kastıgım exp gitti deli oldum,sırf onun için euro char ım warior yanına bide rogue skillerini açıyorum çok pis çekecek o benim elimden varya her pvp yapmaya gittiğinde yanında bitecem rogue charımla

Offf yemin ederim aynısı da demin bakmadan başıma geldi adam yok oluyo bi bakıom başımda bitiyo öldürüyo dokunamıom bild eben 52 o 40 lv ben nukerim ve başka kişilerle pvp yapıodum bi bakdım orda duruyo elektiriğin nukesini bi vurdum laggggg da öle kaldı sonra bi bakmışım pk yım hemde 3 lv pk herkes dalıo zerke basıp zor kaçdım :lol: keşke dağa önce baksaydım ya offf :lol:

Allahdan peçe vardı ve peçililer yatırdı bikeri itememim düşmedi elimde 52 +3 sos spear üstümdede 3 tane sos vardı ağlardım valla düşseydi ama 51 lv oldum o ayrı :lol:

Ewet düzelt bunu ama nerde benim pvp lerimi izleseniz varya 52 lv full str adamı yatırıyom bu yeni açan adam 40 lv dağa adamı göremeden arkamdan beni yatırıyo bu nasıl iş ya anlamadım en kötüsü herkesin kılığna giriyo ve her an saniye içinde peçe takıp çıkara bilio ve tam ben elektirik nukesini atarken çıkardı ve nuke 3 kişiye sekdi olan bana oldu bu ne iş oyunu oynuyamıorum işde bana göre değil alışamadım

He güya bide bu ......JM türçe dil seneçeği koymuş dimi kimde türkçe oyun bende olmadıda :lol:

b0rn demiş ki:
ZBI ya laf etmeyin uleynnn oyunu bıraksamda o benim babyim
varya butun server ı severim kimseyle sorununm yoktur ama o ZBI dan ciddi şekilde nefret ediyorum adam harbi hasta ciddi söyluyorum yani normal bir insan zekasına sahip deil.

17 yaşında her insan Öle olur (: Şaka bi yana bende sevmem ama Beni ne zaman Görse
Ekran
<3
<3
<3
<3
<3
<3
Yada love u baby le kaplanıyo :lol: İnsanın Canı sıkkın olunca onunla uğraşmak harika bi aktivite

Yukarı Alt