Kayıt
22 Eylül 2007
Mesajlar
759
Beğeniler
0
Şehir
pc masası
Punisher (İnfazcı)

punisher-poster-0.jpg


Tür : Macera / Aksiyon / Çizgi Roman
Gösterim Tarihi : 24 Eylül 2004
Yönetmen : Jonathan Hensleigh
Senaryo : Michael France , Jonathan Hensleigh , Michael Tolkin , Gerry Conway (Kitap) , Johnny Romita (Kitap) , Garth Ennis (Kitap)

Oyuncular

Thomas Jane (Frank Castle/The Punisher) , John Travolta (Howard Saint) , A. Russell Andrews (Jimmy Weeks) , James Carpinello (John Saint) , Mark Collie (Harry Heck) , Ben Foster (Spacker Dave) , Laura Elena Harring (Livia Saint) , Rebecca Romijn-Stamos (Joan) , Tom Jane (Frank Castle) , Roy Scheider (Baba Frank Castle)

FBI ajanı Frank Castle bir süreliğine yaşadığı hayattan uzaklaşıp dinlenme kararı almıştır. Amacı son görevini de başarıyla tamamladıktan sonra karısı ve oğluyla Londra’ya taşınıp sakin bir hayat sürmektir.

Her ne kadar son görevini başarsada Castle istediği huzurlu yaşama kavuşamaz. Çıkan çatışmada mafya liderlerinden Hoeard Saint’in oğlu da uyuşturucu satıcılarıyla beraber ölmüştür ve Saint oğlunun intikamını alabilmek için Castle’ın ailesini öldürtür. Saint’in adamları Castle’ın da öldüğünü zannederek olay yerinden kaçarlar ancak O bir mucize eseri hayatta kalmayı başarır.

Sahip olduğu her şeyi yitiren Castle’ın artık hayatta tek amacı kalmıştır, O’na bu acıyı yaşatan herkesi bulma ve cezalandırma. Engellenemez bir ölüm makinesine dönüşür ve silahlarını belirleyip ailesinin katillerinin peşine düşer.


CD 1 = TIKLA İZLE

CD 2 = TIKLA İZLE
 

Dosyalar

Yukarı Alt