hacı ne yaptın sen ya vallahi kızdan yeni ayrıldım bunu da görünce dayanamadım püffff Crying or Very sad

iyi olmak ne kelime HARİKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ama çok üzücü beeeee.... Crying or Very sad Crying or Very sad

keskin demiş ki:
hacı ne yaptın sen ya vallahi kızdan yeni ayrıldım bunu da görünce dayanamadım püffff Crying or Very sad

Gecmis olsun üzüldüm ..... Kızlar Problem Ya Eyer Baglanırsan Birdaha BIRAKAMIYORSUN .... pfffffffff

Jigsaw

Aileden
Fake ama güzel. Ben olsam kızı önüme alırdım siper olarak. :mrgreen: Ya da fren bozuldu sonuçta benzin bitene kadar tüm ist'yi gezerdim. :mrgreen:

küllien yalan kanımca :mrgreen: neden dersenız motorda hızlı gıderken kafanızda kask varken hafıf bı sallamayı deneyınız anlarsınız kı bunlar gıderken kask degısıyo

cok dramatık ya tarzım deıl ondan camur atıyom ehuhe

deniz bi senin motorla deneme surusu yapsana arkana da bi kız bul dicem o sorun işte:DD

Aynen Ya o Sarkının Adını bilen varsa yazsın indirecem bende benimde çok hosuma gitti

Jigsaw

Aileden
Zardock seninkinde motorlu çok hatalı kanımca. Kendi ters geliyo nerdeyse duran gariban arabaya çarpıyor yaw. Sad

yok hacım o araba motorun geldıgını göre göre burnunu sokuyo dıger serıde o serıtten motor yerıne bı tır gelse sokarmı sence serefsız Evil or Very Mad kızdım bak yıne :=)

Yukarı Alt