Creepy demiş ki:
oy oy oy archer nettin gülüm sen :mrgreen: 1 sayfa sql yazıyor Biraz Dikkatli Olalım :wink1:
fatih yaw kahramanmaraşta oturan hiçmi insan yok burda kotasız biri çıkar lebet indirsin bakalım girebilecekmi birse saçmalığa bak media patcher ile zsroip yapın dio ipleri akıl var mantık var olacak şeymi yaw xD :mrgreen:
tam o anda pc kasdı bende sürekli sürekli basınca böle 1 sayfa cıkdı :twisted:
internetten patchı buldum bakalım olacakmı eğer olursa türk srosu acılıo :santa:

puhahahah hanii 3 kişiden başkaa yazı yasan yokk konuyaa ii mii :D gerekmi deilmi bilende yok saten........

yuh artık kardeşim yaw bide bunu ben hazırladım demıssın ayıp ayıp fatih bir EXL uyesı olarak bunu sana hıç ama hıç yakıstıramadım nu dosyaları her tarafta geziniyor lütfen ben yaptım die hava atmayalım bu dosyalar J sronn databasersınden ve 1.091 ile çalışmıyor ben denedım bnden sölemesı ayrıca bu dosyaları dışarı sızdıra n eskıden bir GM olan bir kullanıcı dır fatih değil istersen ispatlıyabilirim umarım sımdı altına ALINTIDIR ..!! yazarsın lütfen arkdaşlar emeğe saygı gösterelım..

berke1676 demiş ki:
yuh artık kardeşim yaw bide bunu ben hazırladım demıssın ayıp ayıp fatih bir EXL uyesı olarak bunu sana hıç ama hıç yakıstıramadım nu dosyaları her tarafta geziniyor lütfen ben yaptım die hava atmayalım bu dosyalar J sronn databasersınden ve 1.091 ile çalışmıyor ben denedım bnden sölemesı ayrıca bu dosyaları dışarı sızdıra n eskıden bir GM olan bir kullanıcı dır fatih değil istersen ispatlıyabilirim umarım sımdı altına ALINTIDIR ..!! yazarsın lütfen arkdaşlar emeğe saygı gösterelım..
+1907 googleden arastırınca linklerden 1ini googleden ckıo :beer:

beler şidi ben dosyaları indr dm kotaya qirdi :mrgreen: nese databasanin içinde accounts yoq :think: :think:
sql server 2005 i yükledim ancak içinde enterprise manaqer yq soradan onuda bldm ancak databaseleri açamıom .mdlleri okuyamıyor :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

beyler bu olay doru fake make diil bu serverı kımse bu yolalrla kuramas bı şiy biliozkı dioz o adam yanı hayos mudur nedır tam bılmıyorum nıckını o adam bu server dosyalarını nete sürerken databaselerı tam olarak isrodakı gibi yapamamıs bunu kendısıde itiraf ettı bu nedenle kımse kuıramas diorum yanı belkı uğrasan bu databaselerden yanı edit olaylarından anlıyan vede sabırlı olan bir kişi bu olaya el atasrsa duzelır derım ben ben çok ama çok uğrastım bu konu üzerinde hatta hatırlatırım bundan 5-6 ay once server kuruyorz dedık ama olmadı :( ama sımdı çok kafa patlattım ve kurduk ancak servere 16 kişiden fasla giremiyoruz çunku host alamadık ve hamachi ile giriyoruyz server devaölı dolu olduu için ara sıra dc verıor ... ee hamachidende ancak bu kadar olur :wink1: ama ilerde host alıcaz inş. o zamn serverı sızlerede taktım edicez inş.

berke1676 demiş ki:
beyler bu olay doru fake make diil bu serverı kımse bu yolalrla kuramas bı şiy biliozkı dioz o adam yanı hayos mudur nedır tam bılmıyorum nıckını o adam bu server dosyalarını nete sürerken databaselerı tam olarak isrodakı gibi yapamamıs bunu kendısıde itiraf ettı bu nedenle kımse kuıramas diorum yanı belkı uğrasan bu databaselerden yanı edit olaylarından anlıyan vede sabırlı olan bir kişi bu olaya el atasrsa duzelır derım ben ben çok ama çok uğrastım bu konu üzerinde hatta hatırlatırım bundan 5-6 ay once server kuruyorz dedık ama olmadı :( ama sımdı çok kafa patlattım ve kurduk ancak servere 16 kişiden fasla giremiyoruz çunku host alamadık ve hamachi ile giriyoruyz server devaölı dolu olduu için ara sıra dc verıor ... ee hamachidende ancak bu kadar olur :wink1: ama ilerde host alıcaz inş. o zamn serverı sızlerede taktım edicez inş.
geçiniz bu işleri bilip bilmeden konuşmayın kuramazsınız kurmanız imkansız siz hayal dünyanızda oynayın biz ECSROda char kasalım

ispatlamama gerek yok tammmı sız ne dşünürsenız dusunun ha benı onceden msnıne eklıyenler benı tanıyordur ve onlarda en az 1 kes de olsa bu -kurduumu test etmıslerdır sız kendı derdınıze yann osmangelıncık ... :thumbsup:

beyler bıraz uğrasınca düzeltirsniz çalışmaya devam bn duseltıım sayılır ancak bazı sorunlarda tak dc :S ama buda bi basarı bnce hmde buyuk bi basarı ...neyse ben son hızla devame diyorum..

berkee kardeşimm hamachide premium yoksa 1 serwer 16 kişi falan alıyodu.. sen söle yapp.. actıgın serwerin yanına 10 tane daha serwer ac 16x10=160 kişi yapar.. denedinmi bilmiyorum amaa ben wow serweri actıgımda ölee yaptımm we 50 kişi falan oynuyorduk..

Yukarı Alt