önce herkese s.a ben oyunda çok dc yiyorum bunu engellemek için bir program varmı detective

Yok..Malesef Program değilde bir şirket var bunu çözümü oda TTneT Arrow

Wicked

Game Designer
_Alone_ demiş ki:

:mrgreen: :mrgreen: TTneT Uyuz ADSL :lolmuch:

malesef türkiyede boyle ama çok dc yiyorum diyorsan sana tek çözüm yolu gece yatağa girdiinde gözlerinin ortasına baştan aççağıya bişey koy uyumayasın diye sonra yanına bir şişe su al
ha olurda mayışırsın birde havlu al mayıştıkca su döküp gözlerine ensene falan biyerlerine sür uykun gecer buda snn adamını kasmana yardımcı olur

Razz

yellpaze demiş ki:
_Alone_ demiş ki:

:mrgreen: :mrgreen: TTneT Uyuz ADSL :lolmuch:

malesef türkiyede boyle ama çok dc yiyorum diyorsan sana tek çözüm yolu gece yatağa girdiinde gözlerinin ortasına baştan aççağıya bişey koy uyumayasın diye sonra yanına bir şişe su al
ha olurda mayışırsın birde havlu al mayıştıkca su döküp gözlerine ensene falan biyerlerine sür uykun gecer buda snn adamını kasmana yardımcı olur

Razz
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

işte çözüm 1 hafta sonra türk private serveri açıyorum ve 9dg itemler rock montain açık ama gri gözteriyo :lol: 24 saat gm oyunda size ismimi wercem uniqe kesme konusunda ve 88 lvl oldgunuzda sizi 90 yapmak için pm atarsınız bu kıyak sadece türkler için neden çünkü diger private bizi düşünmedi :lol: :lol: :mrgreen:

Bu sro anormal derecede dc weriyor sanırım 1000 kişilik kapasitesi olduğu için+herkes girmmeye çalıştığı için olabilir hmm

Yukarı Alt