Server
Flora
Takımı
Galatasaray
İstanbuldaysan ; ana yeri kadıköydür.Diğer yerlerde doğubank , sirkeci vs vs.

Burada da kurye var ; http://ps3oyuntakas.com/ kapıda yapıyorsun değişimi 2 saat içerisinde ama fiyatta artıyor haliyle.

Lordzek demiş ki:
Nerede oturuyorsun once bu gibi ayrintilari ver sonra buluruz :!!&%&!
izmir'de oturuyorum. sadece online oynanabilen fps oyunlarıyla takas düşünüyorum.

Kemalist demiş ki:
İstanbuldaysan ; ana yeri kadıköydür.Diğer yerlerde doğubank , sirkeci vs vs.

Burada da kurye var ; http://ps3oyuntakas.com/ kapıda yapıyorsun değişimi 2 saat içerisinde ama fiyatta artıyor haliyle.
sanırım bu sitenin msn'ini ekledim , hala çevrımdışı gözüküyorlar.

Elimde Infamous 2 ve PES 11 var, kutularında dahi çizikleri yok. 3 ay önce aldım ikisinide kitapçıkları bile duruyor.

BF3 ile takaslamayı düşünüyorum ikisinide belki de üstüne bir miktar para veririm

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
BF3'ü psnden alacaktın , indirim vardı 50 tl idi.Kişi başı 25 tl verip alıyordun.Şimdi kutulu hali nerden baksan 90 tl vardır.

Kemalist demiş ki:
BF3'ü psnden alacaktın , indirim vardı 50 tl idi.Kişi başı 25 tl verip alıyordun.Şimdi kutulu hali nerden baksan 90 tl vardır.
Pek takip etmiyorum oyun piyasasını BF damarım tuttu sabah sabah konu açayım dedim.

InFamous 2 ve PES 11'e takas yaparlar sanırım?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Genelde oyunlar 1e1 olarak değiştirilir.Arayıp sorman lazım.Zaten değiştirseler bile kargo vs parasıyla en azından bir 50 tl ödersin.

Kemalist demiş ki:
Genelde oyunlar 1e1 olarak değiştirilir.Arayıp sorman lazım.Zaten değiştirseler bile kargo vs parasıyla en azından bir 50 tl ödersin.
90 lira vermekten iyidir, oyunlarda yatıyor rafta zaten öyle.

oyunu "0" olarak mı yolluyorlar yoksa ikinci el mi? Bir de PS3'de ilk online oyun deneyimim olucak, kutudan çıkan kodu eski kullanıcının tekrar kullanması gibi bir durum söz konusu mu? Yeni bir karakter yaratabiliyor muyum bir de?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Sıfır olarak yolluyorlar.Kutudan çıkan kod sadece bir kez kullanılabilir.

Yukarı Alt