Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
İnce kasamı almalıyım yoksa kalın kasamı?
Bu konuda tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.
İnce ve kalın kasanın ne gibi artı ve eksileri var?
neutral1

bende slim yani ince versiyon var ve hiçbir farkları yok bildiğim kadarıyla :D
ama tavsiyem git ps3 al, ps2 öldü artık

XBox 360 almanı tavsiye ederim genelde multiplayer(co-op) xbox ta akıyor.
not: tabi parayla alıcaksan oyunları

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Wax Whine demiş ki:
Whisk demiş ki:
Hocam hiç alma bence paranı biriktir yakında PS4 çıkacakmış :lol:
PS4 Turkiye'ye 1-2 yildan once gelmez. PS3teki durumun aynisi
PS4 zaten 2014 gibi çıkacak.Türkiye'ye hayvani bir fiyattan gelecek , henüz yeni çıktığı için oyunları olmayacak , alette trilyonlarca bug keşfedilecek...

Arkadaşlarında dediği gibi bırak PS2'yi RGH'li xbox al.Bütçe sorunum var illa PS2 alacağım diyorsan , ince(Slim) kasa al haliyle.Slimler yeni teknolojidir.İlk önce FAT olarak çıkar konsollar sonrasında inceltilir ve optimize edilir slim diye piyasaya sunulur.

PS2 3 tane var evde kullanılmıyor. Eğer alıcaksan ps3 al. Olsaydı kullanırdım :D

Kemalist demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Whisk demiş ki:
Hocam hiç alma bence paranı biriktir yakında PS4 çıkacakmış :lol:
PS4 Turkiye'ye 1-2 yildan once gelmez. PS3teki durumun aynisi
PS4 zaten 2014 gibi çıkacak.Türkiye'ye hayvani bir fiyattan gelecek , henüz yeni çıktığı için oyunları olmayacak , alette trilyonlarca bug keşfedilecek...

Arkadaşlarında dediği gibi bırak PS2'yi RGH'li xbox al.Bütçe sorunum var illa PS2 alacağım diyorsan , ince(Slim) kasa al haliyle.Slimler yeni teknolojidir.İlk önce FAT olarak çıkar konsollar sonrasında inceltilir ve optimize edilir slim diye piyasaya sunulur.
Ben seneye oyun konsolu alacağım bir aksilik çıkmazsa. Aklımda PS3 vardı ama PS4 çıkçak haberleri yüzünden beklemeye alayım dedim ama 2014de çıkacaksa hiç beklemeyim ya. Xbox'lar nasıl, mesela PS3'deki Pes'den aldığım kaliteyi Xbox'dan da alabilir miyim?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Whisk demiş ki:
Ben seneye oyun konsolu alacağım bir aksilik çıkmazsa. Aklımda PS3 vardı ama PS4 çıkçak haberleri yüzünden beklemeye alayım dedim ama 2014de çıkacaksa hiç beklemeyim ya. Xbox'lar nasıl, mesela PS3'deki Pes'den aldığım kaliteyi Xbox'dan da alabilir miyim?
Bende hem PS3 hem xbox var.PS3'ü aldığıma pişman oldum xbox'ı aldıktan sonra.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Kemalist demiş ki:
Whisk demiş ki:
Bende hem PS3 hem xbox var.PS3'ü aldığıma pişman oldum xbox'ı aldıktan sonra.
Xbox efsanedir yahu. Gercek gitar baglayip gh oynanan bir konsol daha ne denir ki

Yukarı Alt