Quincey

Bilgiliyim
Yıllardır Pc başındayım.Silkroadda yeni haritlar y
Programlama hakkında bilgisi olanlar böyle bi program yaparsa süper olur:
Program:Exl Hızlı griş
Amacı:Sroya tek tık girmek.
Yapılışı ve Açıklama:Program açılır exldeki id ve şifresiyle auto login olunur ve hangi serverde olduğu işaretlenir..Sonra sro açılır image code yazılaır connecte basılmaz programdan logine basılır ve program server listte fullun altına inince kendisi connecte tıklayarak tek tıkta girmeyi sağlar.
Bunu yapabilecek arkadaş varmı :?:

nuconnector la çok kolay bir biçimde yapılabilirde bilgisayarın her 0.3 saniye refesh edilmesi gerek. Buda bilgisayarı yamultur. Yapılabilir ama server poc un 0% olduğu anlarda işe yaramaz, ayrıca birşey daha. Bazen server capacity 2500 yerine 2507 oluyor. O zaman program sabaha kadar bekle girmez.

Ben Aslında Buldum Yöntemi Clientless ile iki char Açıyoruz Birinci Yani Gözükmeyen Yere İmage Kodu Getiryoruz Daha sonra Normaline İmage Kod GEtiriyoruz. Önce Clientless Tıklıyoz Connnect Hemen Sonra Normala Tıklıyoruz Lakin Şöyle bir şey var Eger Clientless Oyuna Önce Alırsa :D O zamn Biraz ugrasabilriiz ??

Daha denemedim ama Mantıklı geldi bana !

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
JasonWalker demiş ki:
batuknight demiş ki:
JasonWalker demiş ki:
Ben yaparım bunu o zaman kolay iş :wink1:
yapaprsan süper olur aslında işlev kolay serveri seçiyosun o server listte boşaldığı anda confirme basıyor.
tamam hallederim ama sadece 1024x768 için uğraşabilecek kadar vaktim var :))
Jasona hacım uğraşma Batu sana da şunu söyliyim serverlist onu refrehliyesiye kadar

3500 kişilik server ilk baş 3507
server 3498 olup
tekrar 3502 oluyor inan bana

Yoksa server listimi kullancanız bu program için :mrgreen:.Dolu veya boş olduğunu göstern programın 25 salisede fln reflesh etmesi gerekir ve bilgilerin anında gelmesi gerekir.Herhangi confirmasyon işleri bozar.Server makina lazım bu programı kullanabilmek için feci bilgisayar kullanır program.Hem verileri nasıl alacaksınız joymaxtan :!:

ben arklarla bunu denedim 2 ark inanılmaz hızda yaptın yinede trafic nedenini sonra kaptım list 3 sn civarında geç gösteriyomuş

ironeye_TR demiş ki:
ne gerek vr ki program oyun artık 7/24 bomboş
1 Hafta sonra gold botları ve banlananlar geri dönecek . O zaman yine dolacak.. Lakin program saçma olur gibi geldi. Hemen düşünce basarız ama girme olasılığımız çok az. Çünkü binlerce kişi bizimle aynı anda deniyor. :coffee:

Yukarı Alt