Ben dün notdefteri ile site tasarlamaya urasıyordum siteler kötü oluyo beceremedim daha dogrusu :):)

Baska bişiler önerebilirmsiniz ilerde işime yarıcak kolay hızlı :D

1 günde ne öğrenebilirsin ki ? 1 gün de öğrenilseydi herkes bilgisayar kurdu olurdu.

Mavi Reyiz demiş ki:
1 günde ne öğrenebilirsin ki ? 1 gün de öğrenilseydi herkes bilgisayar kurdu olurdu.
Oldugu kadar hepsinden az az :)

Pek beyenemedim cok zorluyor adamı tek tek tek urasması :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Emek olmadan yemek olmaz.Programlama kolay iş değildir. 1-2 günlük iş hiç değildir.İstiyorsan kralından ders al yinede tutup alıştırma yapmadan öğrenemezsin.O yüzden sabırlı olup ilk önce html'den başlayıp sonra diğer dillere doğru devam etmen gerekiyor.

Canova

Arkadaşların dediklerine katılıyorum.
Ayrıca ekleyecek olursam, zorluyor falan demişsin. Zaten ileride css ile işin daha kolaylaşacak ama işte temeli de öğrenmek lazım. Bu nedenle ilk başlarda uğraşa uğraşa öğrenmek iyidir.
Güzel eğitimler var internette html'i en başından öğreten onlarla daha rahat öğrenirsin kanımca. Pm den bir tanesini önermiştim zaten :)

Eğer gerçekten öğrenmek istiyorsan daha 1. günden pes etmemek lazım. İleride ne zorluklar çıkacak daha :D Yeri gelecek dandirik bir noktalı virgül, bir tag kapanışını unuttuğun veya yanlış yazdığın için site kayacak edecek, saatlerini harcayıp kafayı yiyeceksin :D

Not defterinden tagları ezberleyince Edit Plus'a geç. Edit Plus ile küçük bir tasarım yap o tasarımın kusursuz olduğunu düşündüğün zaman Dw'ye geçersin.
İnternetten HTML dersleri izle,DW de onları uygula. ( Her konu için ayrı HTML dosyası aç sonra hepsini birleştirirsin) DW de usta olmak öyle her yiğidin harcı değil. CSS öğrenmeden başka programa geçme.

Canova

xlorxlarge demiş ki:
Hacım programlamaya adım atmak istiyorsan http://www.mehmetx.com bu siteye gir bir çok c# ve asp.net ağırlıklı olmak üzere video ders var ben burdan çok şey öğrendim hocanın anlatımı süper.
Adam diyor ben hadımım, sen diyorsun kaç çocuğun var? :D
Adam daha html öğrenmeye çalışıyor ne asp.net'i, başlığa bakma yanlış o :D

Canova demiş ki:
xlorxlarge demiş ki:
Hacım programlamaya adım atmak istiyorsan http://www.mehmetx.com bu siteye gir bir çok c# ve asp.net ağırlıklı olmak üzere video ders var ben burdan çok şey öğrendim hocanın anlatımı süper.
zamanla onlarada gelir kaydediyorum her söyleneni :d :think:

Onitsuka demiş ki:
Canova demiş ki:
xlorxlarge demiş ki:
zamanla onlarada gelir kaydediyorum her söyleneni :d :think:
Ben önereyimde kendi bilir :D

Yukarı Alt