maviruh94

Türkiye Azerbaycan <3 İki Devlet Tek Millet <3
Server
Bellona
Takımı
Fenerbahce
Arkadaşlar Sade ıd pw ile charlar çalınıyor. Gmaılınıze bıldırım bıle gelmıyor. 2cipw yi bilmesine bile gerek yok.

Güzel elit charları avlamaya calısıyorlar güzel bir fiyat verip türlü bahaneler ile ıd pw nizi istiyor. Sİlk bilancosunu kontrol edecem fılan dıyor. Tabi doğal olarak güvenlik sistyemine göre çalınmaması lazım

ama malesf ıd pw vermenız yeterlı. Şuan oyunda bır acık var. Not Sitede suan en az 4-5 hesap tespi ettim dolandırıcı. IP ban yeseler bıle yenı hesap acıp gelebılıyorlar.

Ahmet Kulu ve Can kulu adında ki kullanıcılar hırsızdır. Bu platformda kımsenın zarar görmemesi icin sesımızı duyurmaya calısıyorum. Yöneticilerde gereken özveriyi gösterdıkelrınden eminim.

DUYURULUR..!!

Server
Celeus
Takımı
Galatasaray
Joymax ve Planet'te bu tür açıkların olması gerçekten çok üzücü.
Sonuçta büyük bir şirket ve platform.
Satıcıların dikkat etmesi gereken konuda burda başlıyor.
Karakterin size ait olduğunu teyit ettikten sonra ödemeyi alıp karakteri teslim edebilirsiniz.
Eğer karşıdaki kişi buna razı olmuyorsa, aracı teklif edebilirsiniz.
Bildiğim kadarıyla sitemizin yöneticileri aracılık yapıyorlar.
Onuda kabul etmezse basın engeli gitsin.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Joymax ve Planet'te bu tür açıkların olması gerçekten çok üzücü.
Sonuçta büyük bir şirket ve platform.
Satıcıların dikkat etmesi gereken konuda burda başlıyor.
Karakterin size ait olduğunu teyit ettikten sonra ödemeyi alıp karakteri teslim edebilirsiniz.
Eğer karşıdaki kişi buna razı olmuyorsa, aracı teklif edebilirsiniz.
Bildiğim kadarıyla sitemizin yöneticileri aracılık yapıyorlar.
Onuda kabul etmezse basın engeli gitsin.
Aracılık servisimiz yok.
Aracılık servisi çok riskli iş, silkroad'ın sitesinde zilyon tane açık var.

Oyunda 10 senedir değişen hiçbir şeyin olmaması ne kadar gülünç. Hesap çalınmasının bir türlü önüne geçmediler senelerce kaç kişi mağdur oldu.

Takımı
Galatasaray
Arkadaşlar Sade ıd pw ile charlar çalınıyor. Gmaılınıze bıldırım bıle gelmıyor. 2cipw yi bilmesine bile gerek yok.

Güzel elit charları avlamaya calısıyorlar güzel bir fiyat verip türlü bahaneler ile ıd pw nizi istiyor. Sİlk bilancosunu kontrol edecem fılan dıyor. Tabi doğal olarak güvenlik sistyemine göre çalınmaması lazım

ama malesf ıd pw vermenız yeterlı. Şuan oyunda bır acık var. Not Sitede suan en az 4-5 hesap tespi ettim dolandırıcı. IP ban yeseler bıle yenı hesap acıp gelebılıyorlar.

Ahmet Kulu ve Can kulu adında ki kullanıcılar hırsızdır. Bu platformda kımsenın zarar görmemesi icin sesımızı duyurmaya calısıyorum. Yöneticilerde gereken özveriyi gösterdıkelrınden eminim.

DUYURULUR..!!
Bikac gün önce karakter alim satım formunda tüm sw başlıklarına konu açmış bu şahıs rapor ettim dolandirici diye 1 saat içinde kapandi hesabi

Yukarı Alt