her mastery up da upladıgın skill agacına %1 dmg kattıgını unutmayalım

zaten hybrid yapılandırma olucaksa bn 8int 1 str'den yanayım
10 lvl a kadar str verirsiniz daha snra 90 lvla kadar int..
kullanıcağınız silah spear
skillerde şöle..
fire70
cold70
light70
Glavie 90

glavienin 10 lvl pasif skilini unutmayalım ^^

eğer hybrid yapılcaksa bu char tipini öneririm.. :D ama tabi full str ve intten şaşmamak en mantıklısı :D

5:1 Hybird Denedim Açıkcası Çok Beğendim.Ancak benim charım Heusal dı bence daha mantıklı oluyor hem kasma açısından hemde pvp açısından bicheon oluduğunda knock down yapmadan adam alabilmeniz iyice zorlaşır neden derseniz nukelerle az vurucaksınız combolar zaten malum bana kalırsa Hybird Char Heuksal olur birde Heusaldaki Can veren skill eklendiğinde daha da güçlü hale geliyorsunuz.Yapılandırma ise;
90 Light
70 Heuksal
70 Cold
70 Fire olmalı bana kalırsa.Açıkcası böyle yapılandırma düzeninde giden 69 Level bir hybird ile kapıştım ( 5:1 ) bende 69 level Full İNT S/S Nuker im açıkcası adamı sadece 1 kez alabildim oda adam daha bana vuramadan Knock-Down yapabilmem sayesinde oldu :) bana kalırsa Hybird=Heuksal

Yaw arkadaşım iyi misiniz? +++++ arkadaşımızın dediği gibi her mastery up skill ağacına %1 ekler.Yani siz 90 70 70 70 yaparak ancak mastery 90 olan skillerinizle iyi vurursunuz.Hem hybird açıyorsun hem de asıl damage'in olan force skillerini geride bırakıyorsun.Benim tavsiyem:
Full int s/s
90 Fire
90 Light
90 Bicheon
Artık kalan 30'u da ne şekilde kullanırsınız orasını bilemem
Bunu beğenmezseniz
90 Fire
90 Bicheon
68 Cold
52 Light yapabilirsiniz.

boo

rank8
Rane demiş ki:
Yaw arkadaşım iyi misiniz? +++++ arkadaşımızın dediği gibi her mastery up skill ağacına %1 ekler.Yani siz 90 70 70 70 yaparak ancak mastery 90 olan skillerinizle iyi vurursunuz.Hem hybird açıyorsun hem de asıl damage'in olan force skillerini geride bırakıyorsun.Benim tavsiyem:
Full int s/s
90 Fire
90 Light
90 Bicheon
Artık kalan 30'u da ne şekilde kullanırsınız orasını bilemem
Bunu beğenmezseniz
90 Fire
90 Bicheon
68 Cold
52 Light yapabilirsiniz.
mantik bu..

Yukarı Alt