Kemalist demiş ki:
>> PRIVATE SERVERINI GETİR RÜTBEYİ GÖTÜR ! <<

Bir private serverınız mı var ? Bizimde extraloob olarak size özel bir teklifimiz var.Oyuncularını extraloob ailesine katan tüm private serverlar için , serverın kullanıcılarına özel rütbe ile renk verip grup ve forum açıyoruz.Konularını ilgili bölümde sabit veya global konu olarak yayınlıyoruz ! Kısacası siz serverınızda bulunan oyuncuları extraloob'a getiriyorsunuz bizde sizi özelleştiriyoruz :)

Sistem nasıl işliyor ?

Sistem basit , siz kullanıcılarınıza extraloob'u tanıtıyorsunuz ve aktif bir biçimde takılmalarını sağlıyorsunuz.Bizde kaç kullanıcı getirdiğinize bağlı olarak size bir takım özellikler veriyoruz.Serverınızın diğer serverların arasından sıyrılmasını sağlıyoruz :)

30 Kullanıcı karşılığında >> Serverınıza özel grup açılır ve renk verilir.
40 Kullanıcı karşılığında >> Serverınıza özel grup , renk ve forum açılır.
50 Kullanıcı karşılığında >> Serverınıza özel grup , renk , forum açılır ve tanıtımınız sabit konudan yapılır.
60 Kullanıcı karşılığında >> Serverınıza özel grup , renk , forum açılır ve tanıtımınız global konudan yapılır.
70 Kullanıcı karşılığında >> Serverınıza özel grup , renk , forum açılır ve tanıtımınız global konudan yapılır.Bunun yanı sıra 1 aylık olarak sitede banner reklamınız bulunur !
Her 20 kullanıcı arttırıldığında 1 aylık olarak banner sürenizi uzatabilirsiniz.

Başvurunuzu bana pm atarak yapabilirsiniz.

Harika bir etkinlik : ) :beer:

Server GüzeLdir Yeni Başlayan arkadasLar Pm AtabiLirsnz Servere yardımcı oLmak amacı iLe KasabiLirm. Pm:Latin_MooN

Takımı
Galatasaray
DogacaMMF. demiş ki:
Buralarda oturuyorsun galiba, ben de [GM] Bakirkoy kanka :D

Global konu tanitimlari yararli olabilir ama tek basina rutbenin pek bir ise yarayacagini sanmiyorum ^^

Takımı
Besiktas
playboy secimi varsa duelloya davet ediyorum sizi teke tek kiran kirana aslanlar :D

Şimdi nasıl oluyor bu getirdiğim kişiler üye mi olacaklar ve aktiflik için hergün girmek zorundalarmı ? Legend Silkroad rahat bi 500+ kişi kayıt olabilir.

Takımı
Galatasaray
Evet üye olmalılar ve ilk mesajda belirtildiği gibi siz onların aktif olmalarını sağlamalısınız ki diğer serverlardan daha farklı bir yeriniz olsun forumda.

Nina Ricci demiş ki:
Evet üye olmalılar ve ilk mesajda belirtildiği gibi siz onların aktif olmalarını sağlamalısınız ki diğer serverlardan daha farklı bir yeriniz olsun forumda.
Anladım kemalist arkadaşımıza 2 mesaj gönderdim ikisinide ufak bi A harfi bile gelmedi kısacası cevap yok. Demekki üst modluk böyle birşey ilgilenmeme. summer7:

lnTerpoL

Bilgiliyim
LegendSRO demiş ki:
Nina Ricci demiş ki:
Anladım kemalist arkadaşımıza 2 mesaj gönderdim ikisinide ufak bi A harfi bile gelmedi kısacası cevap yok. Demekki üst modluk böyle birşey ilgilenmeme. summer7:
O adam üst modluk diye bir rütbenin değil sitenin kuruculuğu gibi bir rütbenin sahibi.
Onun tek işi senin serverin değil sabırlı olmayı öğren önce.

Yukarı Alt