başka bi forumda okudum fembri serverı ecsro turk olcakmış sadece türkler girebilcekmiş ve bütün çarlar sıfırlancakmış umarım atıyolardır

darkonder demiş ki:
Ozaman kastığımız lvl ler boşa gidicek boşa uğraşmış olacağız.
katılıyorum ^^ zaten ben bırakıcam oyunu lvl ler sıfırlanmassa çarıda birine veririm

İyi Bi Haber Var ^^

03.01.2009 De Yapılan Acıklamaya Göre:
We are sorry for all inconviences, caused by the downtime of Fembria. We do our best to fix the problem which is caused by a third partie.

Fembria serverında bir hata oluşmuş. Hatanın sebebini ve hangi şeyden kaynaklandığını tespit edebilirlerse serverı onarmaya yani yeniden eski haline getirmeye calısacaklarmıs

Not: Bazı Arkadaşlar Serverdeki Herkesin LvL Sıfırlanıcak Yok Söyle Olucak Dedikleride Artık Acıklanmıs Oldu.

RacheHobbiT le pmden konuştum bana bunları söyledi:

Fembria is under special inspection today, we will test a new server connection for no lags (i hope so), and same patches will be updated. I cannot tell you how long does it take.

ingilizcem yettiği adarıyla çevirdim daha iyi ingilizce bilen arkadaşlar tam olarak çevirirlerse sevinirim...

Fembria bugün özel bi bakımda.Lagsız olması için (öyle umuyorum) yeni bir server bağlantısı test edeceğiz . Aynı patch ler update edilcek.Sana ne kadar zaman alacağı hakkında birşey söyleyemem.

∂αнα αçıℓмα∂ı унααα вυ ηє вιçιм šяσ      

Yukarı Alt