Yaw ben tek link indirdim inen seyi masa üstüne attimn sora girince Cince bisiler cikio napicam bn?

Kemalist demiş ki:
Crc hatası yanlış indirmeden kaynaklanıyor...
ee tamam eyvallah yanlış indirmeden kaynaklanıyor demişsin, olayı açıklamışsın. Bunun bide çözümü vardır heralde..
Herşeyden önce kaç türlü indirme şekli var ki yanlış olan şeklini indirelim? Sizin koyduğunuz linkleri kullanıyoruz. Sonuçta kotalıyız bana tekrar indirtmiceksin umarım bunu. Şimdi bana indirme / download olayının nasıl yanlış olabileceğini açıklar mısın? ve bunun bi çözümünü yazarsan sevinirim.

Eyvallah..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
L_e_g_e_n_D demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Crc hatası yanlış indirmeden kaynaklanıyor...
ee tamam eyvallah yanlış indirmeden kaynaklanıyor demişsin, olayı açıklamışsın. Bunun bide çözümü vardır heralde..
Herşeyden önce kaç türlü indirme şekli var ki yanlış olan şeklini indirelim? Sizin koyduğunuz linkleri kullanıyoruz. Sonuçta kotalıyız bana tekrar indirtmiceksin umarım bunu. Şimdi bana indirme / download olayının nasıl yanlış olabileceğini açıklar mısın? ve bunun bi çözümünü yazarsan sevinirim.

Eyvallah..
Eksik olarak indirdiysen , dosya tam ve sorunsuz bir biçimde inmediyse crc hatası verir.
L_e_g_e_n_D demiş ki:
Sonuçta kotalıyız bana tekrar indirtmiceksin umarım bunu.
Ne demek tabiki indirtmeyeceğim , dosyayı yanlış indirenlere ben kendim cd yolluyorum lütfen ev adresinizi yollayın özelden yollayayım hemen cd'nizi .

Tabiki baştan indireceksin , eksik indirmişsen kabahat sende - senin internetinde . Ben dosyayı upload etmişim düzgün bir biçimde 10.000 kişide gelmiş düzgünce indirmiş demekki bende bir sorun yok.

L_e_g_e_n_D demiş ki:
Herşeyden önce kaç türlü indirme şekli var ki yanlış olan şeklini indirelim?
İndirme yöneticisi kullanarak indirirsin , browserdan indirirsin . Premium üyelikle indirirsin , free üyelikle indirirsin.Düzgün kesinti yapmayacak bir adsl'le indirirsin.Buradaki binlerce kişinin indirdiği yolla indirir düzgünce açarsın.

Eyvallah...

ben 3 partlık olarak indirdim ama kurduğumda sadece 1.71 MB lik sro_client dosya çıkıyor (500 MB giden kota da cabası..) yardım eder misiniz..

Siniz Yaçcaniz işin Te ... Gerekli linkler Sözde hahaha geri zekali koymuş ikitane link neymiş gerekli linklermiş nerDe Lan SRO_CLİEND EXE Link'i he Nerde Lan mediyanin Linki Bu kadar Sizin Yapcaniz Şey Bu İŞİ BİLMİYORSANİZ YAPMICAKSİNİZ

Hepsinden Teker Teker İndirsek Olurmu ??? netload dan part 1 öbüründen part 2 ?

sjsronun pk2sini nerden bulabilirim acaba kemalist kardeşim? indirdim linkleride sjsronun yeni pk2sini nerden bulabilirim 100lvl olanı? linklersen sevinirim...

Arkadaşlar ben indirdim tek linkten ama launcher açılmadan önce ?????????? şöle soru işareti gelio sonra açılıyor ama start gelmiyor oyun kapalı olduğu içinmi böyle ???

ozanrms demiş ki:
Arkadaşlar ben indirdim tek linkten ama launcher açılmadan önce ?????????? şöle soru işareti gelio sonra açılıyor ama start gelmiyor oyun kapalı olduğu içinmi böyle ???
Launcheri Actıqında ???? Hatası alırsın İndirdiqin dosyalarda media.pk2 Yok Onu Ayriyetten İndiriceksn MHTC klasörünün icine atıcaksın :)

Yukarı Alt