hamza01 demiş ki:
yaptım ama virüslü dior avast buldu nod32de buldu terbi durum yokdur inşallah?
Ecsro'da zaten virüs var fakat zararsız virüs bu yüzden oyunu kurarken virüs koruma programını kapat :wink1:

farklı çalıştır yapınca Media pk2 file is dameged Now Online Launcher is closing die bi hata verio acele yardım

crazy123 demiş ki:
abi indirdim çalışmadı lütfen yrdm et
sorunun hala devam ediyorsa oyunun simgesine sağ tıklayıp özellikler de.Yukarda uyumluluk var ona gel Bu programın çalıştırılacağı uyumluluk moduna tick atıp ordaki yazıyı windows 2000 yapman yeterlidir.

abi :) ben 3. part inmiyor shere baseden 3. nün üzde 70 90 larda balantı giifo 2. ve 1. part indi netload çok yavas indiremiyorum bana yardım edermisin bida kotyyarmsın 3. partı baska siteye

abi :) ben 3. part inmiyor shere baseden 3. nün üzde 70 90 larda balantı giifo 2. ve 1. part indi netload çok yavas indiremiyorum bana yardım edermisin bida kotyyarmsın 3. partı baska siteye lütfen

ya kusura bakmayın flood yapmak istemedim mesajı gönder dedim birazda acemiyim sonra son mesajınızdan kısa süre sonra gönderemessiniz dedi bida tıkladım mesajı görüntülemek için tıklayın yazıodu :)) bi baktım 2 tane yazmış kusra bakmaın

Dataup.de ve Megaupload.com daki TEK LINK dedikleriniz sorunlu.
2 kez yükledim ve 2 sindede CRC hatası verior Rar dan cıkmıyor.
O linkleri kaldırın bari baskaları madur kalmasın. Ve upload ettiğiniz dosyaların calısıor olduğunu kontrol edin...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
differentone demiş ki:
Dataup.de ve Megaupload.com daki TEK LINK dedikleriniz sorunlu.
2 kez yükledim ve 2 sindede CRC hatası verior Rar dan cıkmıyor.
O linkleri kaldırın bari baskaları madur kalmasın. Ve upload ettiğiniz dosyaların calısıor olduğunu kontrol edin...
Merak etme sen , çalışmıyor denildiği için tekrar indirip denedim ve çalıştığına dair resim koydum. Konudaki bir çok kişide çalıştığını yazmış , çalıştıramıyorsanız sorun sizde.

Yukarı Alt