Öncelikle herkeze merhabalar. Private server kurmak hakkında bir kaç sorum olacak cvplayabilirseniz çok sevinirim :)

>> Private server açmak legal midir ?
>> değilse bile ismini başka birşery yapsak (zszc vs gibi ) bambaşka br oyunmulş gibi tanıtım dağitim-silk satişla ticari boyut kazandırmak legal midir ?
>> sağlam bir server için ( anladıgım kadarıyla hamachi olmayacak sunucu gerekli) kiralık sonucu edinmem mi gerekiyor
>> kiralık sunucu edinsem özellikleri neler olmalıdır
>> kurulum sırasında karşıma çıkacak genel sorunlar nelerdir çözüm için neler yapmalıyım

Lemus

>> Private server açmak legal midir ?
>> değilse bile ismini başka birşery yapsak (zszc vs gibi ) bambaşka br oyunmulş gibi tanıtım dağitim-silk satişla ticari boyut kazandırmak legal midir ?
>> sağlam bir server için ( anladıgım kadarıyla hamachi olmayacak sunucu gerekli) kiralık sonucu edinmem mi gerekiyor
>> kiralık sunucu edinsem özellikleri neler olmalıdır
>> kurulum sırasında karşıma çıkacak genel sorunlar nelerdir çözüm için neler yapmalıyım

|||

>> : İllegaldir
>> : Ticareti legaldir çünki sen " GM " den çekiyorsun silkleri aracılar tarafından satılıyor.
>> : Dedicated in altında olmayan profesyonel herşeyiyle bi sunucu edinmen gerekiyor.
>> : Bu bilgiyi " tombalaci46 " dan alabilirsin
>> : Öncelikle Programlama,Grafiker,SQL'den anlayan tim lerin olması lazım.Sonrası kendiliğinden gelir zaten.

Takımı
Galatasaray
Silkroad server dosyalarını izinsiz kullanmak illegaldir ismini ne yaparsan yap heleki ticari bir boyut getirirsen başına büyük ölçüde iş açmış olursun.

Cevaplarınız için gerçekten çok teşekkür ederim. Belirli bir bütçeyle böyle bi işe girişmek istiyordm dediğiniz gibi uzak duırmak mantıklıymış :))

peki bu priave serverlar satış yapıyor yani aslında sunworld zszc vs gibi server sahipleri de tehlikenin farkında ama yine de bu işleri yapıyorlar mı

evet yapıyolar ama neden joymax bişi demiyor anlamıyorum
neyse zaten isro sıkmıştı zszc oynuyorum
oynamak legal :D

Yukarı Alt