Arkadaşlar yok mu şöyle bir dizi? Böyle bir bölüm izledikten sonra diğer bölümünü iple çekiyim. İzlemeden duramayayım. Supernatural izliyorum Arka Sokaklar gibi her bölüm farklı bir yaratık canavar öldürüyorlar. Ben bu tarz istemiyorum. Sürükleyici olsun bir bölümü diğer bölüme bağlı olsun istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum, okuduğunuz için teşekkürler.

Takımı
Besiktas
Arrow, Revolation mu neydi bu ikisine bak arrowu 1. siraya alarak :wink1:

Takımı
Besiktas
ricardo demiş ki:
sweetCHIEF demiş ki:
Arrow, Revolation mu neydi bu ikisine bak arrowu 1. siraya alarak :wink1:
konusu ney hacım kısa özet geçer misin?
arrow'u robin hood hikayesine benzeteceksin. Babasinin kirli islerle kazandigi parayi gezmeye eglenceye adayan bir genc adam bir gun babasiyla gemi ile acilmaya karar veriyor gemide kaza meydana gelip batiyorlar babasi oglunun yasamasi gerektigini ve yaptigi kotu isleri duzeltmesini istiyor. bu onun son arzusudur. sonra diger 2 murettebatla kendi kafasina mermiyi sıkıyor cunku hepsi birden kurtulamayacaklardir. oglu tek basina bir adaya geliyor bot ile gunler sonra. ada da 5 yil neler neler yasiyor ve sehre donus hikayesini ne sen sor ne ben anlatiyim. izlemelisin.

Mopneet

Revolution
The Walking Dead
Spartacus
Game of Thrones

Bunlar izleyip de önerdiklerim. Aşağıdakiler ise henüz izlemeyip izlemeyi düşündüğüm diziler.

Arrow
Breaking Bad
The Wire

Takımı
Galatasaray

İçimi okumuşsun aynen ya, bana da öyle bir dizi lazım. En ufak bir Arka Sokaklar tadı bırakmayacak :D

EmmaW

bende her bölüm farklı bir olayın olduğu dizileri sevmem ama Fringe hayranıyım hastasıyım o dereceki son bölümü çıktı bitmesin diye 5 gündür pc de inmiş halde duruyo izlemiyorum :D beni bu diziye bağlayan ise başlarda sıkılmıştım ama sonradan anladım ki her bölümün başka bölümlerle alakası var zaten dizinin 3 veya 4. sezonunda olay artık tek bir şey konu üzerinden gidiyor sadece o konu üzerinde başka şeyleride işliyolar hatta 3 4 değil ilk sezon 15. bölümünden itibaren dizi coşuyor :lol: mutlaka tavsiye ederim pişman olmassın
başka olarak breaking bad güzel baya 5. sezonda şuan yeni bölümleri yazın gelecek onun dışında tek konudan giden game of thrones var güzel dizi ama nasıl diyim bende bi prison break, fringe etkisi uyandırmadı
arrow var oda her bölüm farklı adamları yakalıyor ama ana konu üzerinden gidiyor baya sardı beni
flashforward var kesinlikle devamı gelmesi gereken bir diziydi süperdi ama ilk sezonun sonunda dizi bitti senaryo fazla açıkta kalmıyorda her cevabıda alamıyorsun

Fringe'yi hatırlatmayın ya kötü oluyorum. olmadi:

Prison Break gibi istiyorsan;

Alcatraz (Devam ediyor mu bilmiyorum 1. sezon bitti)

OZ (Bu 6 sezon)

Ayrıca önerilerim;

Game of Thrones

Fringe

House MD.

Arrow

Ben hala Lost,Prison Break gibi 2 diziyi izlemedim.Kötü günler için saklıyorum :P

Fringe'i 2.sezonun yarısına kadar izledim sonrası gelmedi çünkü süreklilik yoktu. Yine de beğendiğim bir diziydi. İlginç bilim-kurgu olayları vardı. Severek izliyordum ama şimdi sarmıyor artık. The Walking Dead'i ve Alcatraz'ı (sadece 1 sezon çektiler bitmesine çok üzülmüştüm) izledim. Arrow dizisinin konusu pek ilgimi çekmedi. Lost'u izlemedim sırf finali için çok sövüyorlar diye ama böyle giderse Lost'a başlayacağım.

Birde şunu sormak istiyorum Supernatural izliyorum internette biraz baktım 1.sezonun ortalarından sonra dizi tek konu üzerinden gidiyormuş galiba. Çok daha iyi oluyor filan diyorlar izleyen varsa cevap verebilir mi?

Supernatural 3. Sezondan sonra tek konuya geçiyor.2 sezon dayanman lazım. Sonrasında en favori dizine dönüşüyor.

ricardo demiş ki:
Mirage demiş ki:
Supernatural 3. Sezondan sonra tek konuya geçiyor.2 sezon dayanman lazım. Sonrasında en favori dizine dönüşüyor.
2 sezon çok fazla hacım :roll:
Şöyle söyleyeyim.Aslında 2. sezonda da konu var ama ileriki konudan farklı.Ama 1. sezon her dizide alıştırma ve tanıtma sezonudur zaten.Ona bir şey yapamazsın :)

Mopneet

Prison Break'e dün sabah başladım, şu anda 14. bölümdeyim. ^^
Dn: Dizimag'den izliyorum, müthiş kalitesiz. Yok mu şöyle HD izleyebileceğim bir site? :/

Yukarı Alt