merhabalar 1 haftadır silkroad oynamaktayım ve başlar başlamaz premium aldım premuim questini yaparken düşen itemlerden 150 tane kadar topladım fakat 3. gün oyuna girdigimde quest itemleri çantamda değildi bankaya baktım yoktu NPC ye de satılmıyordu.?? silindi yani?ertesi gün tekrar questi aldım kastım kastım ertesi gün oyuna girdigimde gene yoktu?? sonra yine aldım questi bu sefer skill edit questini de aldım kastım kastım dc oldum oyuna girdim ne pre q itemi nede cursed heart vardı??? acep nedendir ne yapmam gerekli?? noluyor??

TheMyth_ demiş ki:
çok ilginç bot falan kullanıyormusn Shocked
elaziglee benim kuzen olur :mrgreen: şimdi yanımda :lolmuch: o kurdu botu t bot kullanıom extraokk ama nie silinio? detective :?!!! Question

pfffffff

Aileden
Hoşgeldin abi

valla arkadaşlar bu tbot bugu sanırım bende gitmiyor 3 günfür uğraşıyorum bilen varsa yazsın ben 48. saate giricem az sonra

pfffffff

Aileden
yok bro o kadar kusur kadı kızındada var muhabbet etmek yasak deil bu forumda Razz
sadece gereksiz topic acmak ve saçmalamak yasaktır
evet şimdi sorunu çözelim arkadaşlar.

Hoşgeldin bozo_tan, sorunun hakkında en ufak bir bilgim bile yok ama umarım en kısa zamanda bir çözüm bulursun Rolling Eyes

BRO0o ne diosa o0O oki bro eşşeğin kulağına su kaçırmayayım bende cevap bekliim =)

pfffffff

Aileden
puahhahhah elin oğlunada yardım ediom sanada edicem tabiki Razz

neyse bu konu sapmasın bizim asıl amacımız sadece bozo da görülen pre questlerini satma hatası
bunun çözümünü bilen varmıdır.

ElazigLee demiş ki:
puahhahhah elin oğlunada yardım ediom sanada edicem tabiki Razz

neyse bu konu sapmasın bizim asıl amacımız sadece bozo da görülen pre questlerini satma hatası
bunun çözümünü bilen varmıdır.
aynen bro yonnjaya döndü herkesle tanışıom bro Rolling Eyes

Dr.Hemlock

Tanınıyorum
Arkadaşlar tibot kullanan arkadaşımada aynısı oldu herhangi bir anda premium itemleri gidiyor ansızın.Nedenini çözemedik daha ama tibotun bir azizliği bu.Acaba düşünüyorum filterde olmadığında kafası karışıyor olabilir mi.sadece bir fikir.

Yukarı Alt