The47

Bilgiliyim
- Resim Silinmiş.

Malumunuz herkes her gün birşeyler indirmeye çalışıyor.. Ugraşıyor.. Kimimizin modemi bozuluyor aç-kapa yapmaktan(ben). Ancak download siteleri paralel download'a imkan saglamıyor ve serverlarından ücretsiz kullanıcıların tam verimli indirme yapmasını engelliyor.

İşte bu site yaklaşık 50 download sitesinin linkini premium linke çevirip, premium üyelerden farksız download imkanı sağlıyor.

http://www.alldebrid.org/

Öncelikle resimdeki adımları izleyerek üye oluyoruz ve mail adresimize gelen linkten hesabımızı aktifleştiriyoruz.

Mailimize gelen e-mailde ise

Ardından Kullanıcı adı ve şifremiz ile giriş yapıyoruz. Soldaki menüden "Access to the downloaders" baglantısına tıklıyoruz.

Not: Ücretsiz premium özelliği 2 günlüktür. 2 günün sonunda yeni hesap alarak 2 gün tekrardan ücretsiz premium download yapabilirsiniz.

Not2: Bazen site "Kayıt" baglantısına tıkladıgınızda kayıt sayfasından direkt olarak anasayfaya yönlendiriyor. Bunu çözmek için sitenin dilini değiştirin.

iyi forumlar :headbang:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ben kullnıyordum bu steyi hızda bi degşklik goremedim o yzden pek farklı gelmedi bna

Yukarı Alt