Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
PowerSilkroad 100 Cap Baslıyoruz Gelmek İSteyen ? Baslıktada belirttim server gayet hoş tanıtımlarını felanda yaptım türk olarak 1 guıld kurduk
yabancılarda var ama hotan bizim olacak türk olarak bize katılmak isteyen varsa pm atabilir

rateleri felan gayet hoş ve 10 dg sun görünümleri çok hoş ss verildi ama yine vereyim
Liste :
RoLTsiN STR BOW
Hatasiz_COOL Heuksal Glev İNT

Takımı
Besiktas
Böyle durumlarda SS koyulmaz başlıyacak olanlar için bir liste koyulur ve altına oyunun web sitesi
yapan arkadaşlarımızdan örnek al konu düzenini biraz cicioe2
Ps:piyasaya güzel serverlar çıktı senin bu orjinalden uzak oyununun ilerisini göremiyorum

110 cap olanı diyorum bu 100 cap power sro diye bir tane daha var 110 cap aynı web sitesinden indirdim burda 100 cap yazıyo ?

10 kişi yokmu .D lan ne mal adamlarsınız siz ya geri zekalı kasma slotlarına bak fake felan deil player sayısı HatasizCOOL yeni char açtı RoLtSinde yeni geldi mal mal yorumlarınızı kendinize saklayın

Takımı
Besiktas
lnTerpoL demiş ki:
born bir daha uyarmam.
ne hikmetse son zamanlarda bu server başlıklarının altında baya yersiz laflar dönüyor ve uyarılar geliyor artık son bir hata gelirse susturulmaları gerekiyor olmadi:

bu moderorlerin benimserverimle ne alıp veremediği varsa çıkacak ortaya kemaliste bildiriyorum

Takımı
Besiktas
meliksah demiş ki:
bu moderorlerin benimserverimle ne alıp veremediği varsa çıkacak ortaya kemaliste bildiriyorum
elinden geleni ardına koyma bakalım bildirdikten sonra zararlı ne taraf çıkacak

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt